Anime pojawiło się na ekranach 12 kwietnia 2021 roku. Autorką fabuły jest japońska artystka Yoshitoki Ōima. Fani mangi mogą ją kojarzyć z innej popularnej serii pod tytułem Silent Voice. Anime zostało wyemitowane przez telewizję NHK Educational TV i zostało rozłożone na 20 odcinków. Kontynuacja w postaci drugiego sezonu ma się pojawić już 23 października tego roku.

Fabuła

Na ziemię trafiła sfera o kształcie kuli znana jako Ono. Obiekt jest zdolny do zmiany swojej formy. Początkowo stał się skałą, a następnie zamienił formę na mech. Tajemniczy obiekt pozostaje w bezruchu przez długi czas. Pewnego razu nieopodal pojawia się wilk u progu śmierci. Sfera przybrała postać białego wilka, tym samym zyskując świadomość żywej istoty. Od teraz zyskuje możliwość wędrówki, jednak jej cel nie jest znany.

Niedługo po rozpoczęciu swojej wędrówki wilk natrafia na chłopca, który oczekuje powrotu swojego plemienia. Bliscy mu ludzie wyruszyli na wyprawę po ryby i owoce, przez co młody chłopak został osamotniony. Zdobywa się jednak na akt odwagi i porzuca tymczasowy dom, aby wyruszyć na własną przygodę. Pragnie poznać otaczający go świat.

Fabuła Fumetsu no Anata e ilustruje piękną opowieść o tajemniczej i nieśmiertelnej istocie, która doświadcza człowieczeństwa podczas poznawania ludzi z różnych stron świata.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.