Ostatnia specjalna transmisja Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Movie: Mugen Train przyniosła nam wiele nowych informacji, z których wynika, że najnowszy sezon anime zadebiutuje już w kwietniu z godzinną ofertą specjalną. Co ciekawe w wielu krajach premierę 1 odcinka Village Arc będzie można zobaczyć w kinie wraz z 10 i 11 odcinkiem Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc. 

Czy Polska będzie zaliczać się do tych krajów? Tego jeszcze nie wiemy, ale są na to jednak spore szanse. W ostatnich dniach w kinie był transmitowany Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Movie: Mugen Train, mając to na uwadzę, myślę, że prawdopodobieństwo jest dość duże.

Przewiduje się, że Village Arc będzie miał 12 odcinków, które obejmują 28 rozdziałów mangi. Jeżeli chodzi o animację, tak jak poprzednio odpowiada za nią studio ufotable.

Fabuła

Tanjiro mieszka ze swoją matką i rodzeństwem w lesie na szczycie góry. Pewnego dnia, gdy chłopak wraca do domu, zastaje w nim scenę masakry. Cała jego rodzina została zabita przez demona. Nie żyją wszyscy poza najstarszą siostrą, która jak się okazuje, zamieniła się w demona. W odróżnieniu od pozostałych nie atakuje ona jednak nikogo, starając się zachować człowieczeństwo. Tanjiro wyrusza w podróż, której celem jest zostanie łowcą demonów i odmienienie siostry na powrót w człowieka.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.