Chainsaw Man to jedno z najbardziej wyczekiwanych anime tej jesieni. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 11 października 2022 roku. Czego możemy się spodziewać po zekranizowanej wersji wielkiego hitu?

O co chodzi w Chainsaw Man?

Głównym bohaterem jest Denji. Zadłużony u Yakuzy chłopak, który spłaca swoje obciążenia finansowe poprzez… zabijanie demonów. Wykorzystuje przy tym swojego Pochitę jako broń. Podsumowując, Denji zrobi wszystko, aby zarobić nieco pieniędzy. Niestety sprawy nie idą dla niego tak, jak powinny i koniec końców Denji umiera. W trakcie śmierci Pochita łączy się z martwym ciałem chłopaka, który zyskuje w ten sposób moc demona z piłą łańcuchową. Jak dla mnie fabuła pierwsza klasa.

Prowadzenie przejmuje… studio MAPPA!

Adaptacją Chainsaw Man zajmuje się oczywiście studio MAPPA znane z takich tytułów jak: Yuuri!!! on Ice, Jujutsu Kaisen, a także ostatni sezon Attack on Titan. Wszystkie te tytuły są znane z pięknej animacji, a także szczegółowych projektów postaci. Poprzeczka zawieszona wysoko, prawda? Myślę jednak, że Chainsaw Man ma bardzo duże szanse na stanie się kolejnym wielkim hitem i nie mamy żadnych powodów do obaw. A jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Wielu członków zespołu Chainsaw Man pracowało przy znanych i cenionych produkcjach. Moją uwagę przykuła jednak muzyka. Możemy się nastawiać na naprawdę satysfakcjonującą ścieżkę dźwiękową. Skąd wysuwam ten wniosek? Ponieważ muzykę do Chainsaw Man komponuje sam Kensuke Ushio, którego utwory mogliśmy usłyszeć w A Silent Voice, a także w Devilman Crybaby.

Tagi: Chainsaw Man

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.