Serwis Variety uchylił rąbka tajemnicy na temat filmu Life-Action Boku no Hero Academia. W poniedziałek została wydana informacja, że Netflix zajmie się produkcją hollywoodzkiej adaptacji mangi Kōhei Horikoshi Boku no Hero Academia

Kto zajmie się produkcją?

Nad projektem pieczę będzie sprawować studio Legendary, z kolei za scenariusz odpowiada Joby Harold (Obi-Wan Kenobi, Army of the Dead, Transformers: Rise of the Beasts, Godzilla, Titans). Reżyserem filmu jest Shinsuke Satō (Life-Action Bleach, Alice in Borderland, Kingdom, Death Note Light up the NEW world, Gantz, I am a Hero).

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji odnośnie obsady aktorskiej oraz dokładnej daty premiery. O wszelkich zmianach w tej kwestii będziemy na bieżąco informować.

Boku no Hero Academia miał swoją premierę w kwietniu 2016 roku i posiadał 13 odcinków, z kolei drugi już 25-odcinkowy sezon pojawił się rok później. Anime to stało się wielkim hitem i jest teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych tego typu produkcji na świecie. Aktualnie wychodzi szósty sezon i jest zapowiedziane, że będzie składał się z 25 epizodów. Boku no Hero Academia na ten moment posiada ponad 123 odcinki i trzy filmy kinowe.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.