Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Bez kategorii / Neon Genesis Evangelion – czekaliśmy na to całe lata!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!
Neon Genesis Evangelion
Neon Genesis Evangelion

Neon Genesis Evangelion – czekaliśmy na to całe lata!

Neon Genesis Evangelion – czekaliśmy na to całe lata!
5 (100%) 1 vote

Kultowe, prze przewyjątkowe anime wkrótce na Netflixie! Takie wiadomości cieszą najbardziej? Dlaczego? Bo zupełnie niespodziewane. Wszak dostęp do serii powstałej w latach 90. przez studio Gainax do najłatwiejszych nie należy. “Neon Genesis Evangelion”, które premierę miało dokładnie w 1995 roku uznawane jest dziś za jedną z najważniejszych serii anime.

Jak powiadomiła rozpieszczająca nas ostatnio platforma streamingowa – na wiosnę 2019 roku pojawi się 26-odcinkowa seria oraz dwa filmy “NGE: Evangelion: Death True” oraz “The End of Evangelion”.

Dla doinformowania: akcja “Neon Genesis Evangelion” dzieje się w 2015 roku na Ziemi zrujnowanej po katastrofie zwanej Drugim uderzeniem. Zmilitaryzowane miasto, Tokio-3 atakują tajemnicze istoty zwane aniołami. Gdy konwencjonalne metody obrony nie pomagają jedyną nadzieją ludzkości są mechy zwane evangelionami.

Jeśli nie znacie “Neon Genesis Evangelion” musiecie koniecznie nadrobić zaległosci!

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Co można zrobić z soku bananowego, skondensowanego mleka i trzech kropli kawy?

Co można zrobić z soku bananowego, skondensowanego mleka i trzech kropli kawy?Oceń ten Post! Na …

shares