Wpłać dotację na serwer radia.

Home / Kickstarter / Nekopara OVA – projekty postaci

Nekopara OVA – projekty postaci

Jak wiadomo będzie premiera Nekopara w adaptacji anime OVA. Odbędzie się ona w grudniu 2017 roku.

Szperając na głównej stronie poświęconej Nekoparze, dostrzegłem pierwsze projekty postaci, które będą w pełni animowane. Wcześniej już zapewne widzieliście na naszej stronie news o zapowiedzi + trailer jak to będzie wyglądać a ja zarzucam projekty.

Wrzuciłem tylko trzy projekty, gdyż reszta zdjęć zapchałaby stronę z tym newsem. Jeśli chcecie więcej projektów polecam zajrzeć na stronę oficjalną podaną na samym dole.

Jak również można wyczytać jest dość duża obsada odpowiadająca za ten projekt. Ale ja podam tylko parę najważniejszych funkcji i kto jest za nie odpowiedzialny.

Twórca oraz producent: Hayashi Hiroki

Dyrektor animacji: Hirano Yuichi, Mishima Chie

Tester animacji: Motoki Kasumi

Koordynator kolorowania postaci/Design/Tester: Tanaka Chiharu

Dyrektor animacji 3D: Takahashi Keisuke

Edycja: Hasegawa Mai Production

Muzyka: Yamaguchi Akihiko

W razie jak będzie coś więcej wiadomo na temat tego projektu to niezwłocznie biorę się od razu za tłumaczenie i w miarę szybkie wrzucanie już informacji na tą stronę. Pewnie wielu z was oczekuje na premierę, ja również.

Więcej projektów, wchodzicie na stronę i zjeżdzacie troszkę w dół klikacie “Kickstarter” następnie ponownie w dół odrobinę i “Read More”.

http://nekoparaova.com

 

~Ryuuji-senpai

O Kamiru

Kamiru
Bóg też zaczynał od zera.

Sprawdź także

Nekopara – pojawiło sie PV OVA.

Oficjalna strona kickstarterowego projektu anime Nekopara rozpoczęła streaming PV. Jego muzyczne tło stanowi wykonywana przez …

  • DamianSat

    The digital content is planned to be available on Steam. The OVA is still scheduled for Dec. 2017 release. If things change you’ll be the first to know via a Kickstarter update!

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!

>