Naruto Yaoi Fanfiction w wersji drama?

Yours for an Hour – tak brzmi tytuł fanfica, stworzonego przez Hic iacet Mori jeszcze w 2010r. Po kilku latach, praca doczekała się swojej adaptacji drama. Chociaż akcja rozgrywa się w dzisiejszych czasach, a głównymi postaciami są Haru Hinomoto i Aki Tsukikage, jednak już na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do najbardziej rozpoznawalnych ninja dzisiejszych czasów – Naruto Uzumaki oraz Uchicha Sasuke.

Haru pomimo ciężkiego dzieciństwa w sierocińcu nie traci swojej determinacji i pogody ducha. W pełni poświęca się swojej pracy jako ,,złota rączka”. Aki jest człowiekiem sukcesu, biznesmenem znanym ze swojego chłodnego podejścia do innych, ale także głęboko ukrytej ciepłej strony jego osobowości, którą pokazuje tylko tym, którym ufa. Historia opiera się przede wszystkim na postaci Aki’ego, ponieważ reszta bohaterów to przeważnie jego koledzy z klasy lub współpracownicy. Haru również zostaje przez niego zatrudniony, dzięki jednej ze swoich ulotek. Czy jedna wspólnie spędzona godzina może odmienić ich życie?

Sprzedaż projektu rozpocznie się 7 marca, który oczywiście nie został wybrany bez powodu. Dzień ten jest uważany za oficjalne święto paringu SasuNaru wśród fandomu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Log Horizon 3 sezon zapowiedziany!

Pięć lat. Tyle czekałem ja, a także wy na kontynuację serii Log Horizon. Nasze czekanie zakończy …

RADIO ANIME

x