Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Bez kategorii / „Naruto” jako sztuka teatru kabuki już w sierpniu 2018!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

„Naruto” jako sztuka teatru kabuki już w sierpniu 2018!

„Naruto” jako sztuka teatru kabuki już w sierpniu 2018!
Oceń ten Post!

Podążając za ogromnym sukcesem „One Piece” Eiichiro Ody, zapowiedziano, że popularna manga Masashi’ego Kishimoto „Naruto” otrzyma własną sztukę kabuki w teatrze Shinbashi Enbujo w Tokio! W tym samym miejscu, w 2015 roku, pierwszy raz zagrana została adaptacja kabuki mangi „One Piece”.

Kabuki jest jednym z rodzajów tradycyjnego teatru japońskiego. Teatr ten słynie z bogatej oprawy wizualnej, silnej ekspresji i wyszukanych charakteryzacji. Opowieść o Naruto była już wystawiana w formie musicali czy przedstawień, jednak w tej wersji pojawi się pierwszy raz!

28-letni aktor kabuki Bando Minosuke wcieli się w głównego protagonistę serii Naruto Uzumaki’ego, a 23-letni Hayato Nakamura zagra Sasuke Uchiha. Ci sami aktorzy zagrali niegdyś w sztuce „One Piece”. Bando jako Zoro, Bentham i Squard, natomiast Nakamura został Sanjim i Inazumą. Rolę pisarza/reżysera otrzymał G2, który ostatnio zajęty był pracą nad musicalem opartym na grze survival horror Bio Hazard/Resident Evil „Musical Bio Hazard ~Voice of Gaia~”.

Źródło: crunchyroll.com

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Musical Shingeki no Kyojin w Polskim wykonaniu!

Musical Shingeki no Kyojin w Polskim wykonaniu!5 (100%) 1 vote Dnia 21 lipca na platformie …

shares