Najseksowniejsze ikony kpopu


Przedstawiam wam listę najseksowniejszych  koreańskich artystek. W związku z tym, że Koreanki wręcz rażą swoją urodą, wybór tylko paru pozycji był bardzo ciężki. Jednak ostatecznie uwzględniłam dziesięć dziewczyn, które moim zdaniem wyróżniają się swoim seksapilem. Ponadto w każdym krótkim opisie znajdziecie link z wybranym teledyskiem z ich udziałem.

10. Seolhyun

aoaSeo

Członkini koreańskiego girlsbandu AOA (Zobacz najnowszy teledysk z jej udziałem).

9. Ga In
gainnowa

Zarówno wokalistka w girlsbandzie Brown Eyed Girls, jak i solowa artystka. Nagrała już 6  singli m.in. Paradise Lost.

8. Jaekyun

rainbow

Liderka girlsbandu Rainbow (zobacz MV z jej udziałem).

7. Ji Yeon

t ara

Główna tancerka girlsbandu T-ara (klik aby zobaczy jeden z ich klipów). Zagrała epizodycznie w wielu dramach. Od 2014 roku rozwija swoją solową karierę.

6. Suzy

suzynowa

Należy do girlsbandu Miss A, lecz obecnie członkinie zespołu skupiają się na solowych karierach. Suzy jest również aktorką; grała zarówno w filmach, jak i wielu dramach. (klik żeby zobaczyć teledysk z udziałem Suzy)

5. Tiffany

tifffnowa

Członkini jednego z najpopularniejszych koreańskich girlsbandów Girls’ Generation aka SNSD. W zeszłym roku rozpoczęła swoją solową karierę wydając singiel Heartbreak Hotel. Obecnie pracuje z zagranicznymi producentami nad swoim kolejnym solo. Nagrała m.in utwór Don’t Speak do najnowszej płyty amerykańskiej grupy Far East Movement (zobacz teledysk)

4.Kyungri

9muses

Jedna z wokalistek girlsbandu Nine Muses i podgrupy zespołu 9Muses A, której ostatni singiel nazywa się Lips2Lips (zobacz MV). 

3. Hyuna

hyunaaaaaaaaaa

Należała do nieistniejącego już girlsbandu 4minute, a obecnie skupia się na swojej solowej karierze. Ostatni singiel jaki wydała nazywa się How’s This? (klik aby zobaczyć). Hyuna jest znana z udziału w teledysku PSY’a Gangnam Style.

2. G.Na

gnanowa

Solowa artystka, która ma na swoim koncie wiele singli. G.Na jest również modelką m.in reklamowała bieliznę Nylon. Niestety przez skandal wywołany w 2016 roku odsunęła się z życia publicznego. (Zobacz ostatni teledysk G.Ny klik)

1. Nana

ananan

Wokalistka girlsbandu After School i jego podgrupy Orange Caramel. Nana jest również bardzo znaną modelką. Ponadto już wkrótce będziemy mogli zobaczyć jej debiut aktorski. (MV z udziałem Nany klik)

Koniecznie napiszcie, która z dziewczyn wam się spodobała.  Może według was kogoś brakuje na tej liście?

Lista wg Fumi