Firma Isaribi ujawniła kilka promocyjnych zrzutów ekranu oraz tytuł nowego anime tworzonego na podstawie uniwersum wirtualnej youtuberki. Możemy ją znaleźć na YouTube pod nazwą A.I.Channel. Kizuna no Allele pojawi się w japońskiej telewizji w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Kim jest wirtualna youtuberka?

Kanał YouTube Kizuna Ai “A.I.Channel” rozpoczął swoją działalność w 2016 roku. Kontent kanału różni się jednak od typowych trendów. Zamiast prawdziwej osoby, na filmikach spotkamy animowaną postać, której głosu użycza Nozomi Kasuga. Od tamtej pory Kizuna stała się ikoną wśród wirtualnych youtuberów. Newsweek Japan umieścił nawet wirtualną postać na liście globalnie szanowanych Japończyków.

Ekipa odpowiedzialna za kreację Kizuny prowadzi dwa kanały. Jeden główny kanał, na którym osiągnęli 3 miliony subskrybentów oraz poboczny kanał poświęcony grom z ponad milionem subskrybentów. Na przestrzeni lat Kizuna wystąpiła w różnych reklamach, programach telewizyjnych, a nawet występowała jako internetowa artystka muzyczna.

W kwietniu 2020 roku Nozomi Kasuga została zatrudniona jako doradca w Kizuna Ai Co, Ltd. Od tego momentu fani otrzymali formalne potwierdzenie tego, że jest ona aktorką głosową kreującą postać Kizuny. W przeszłości użyczyła swojego głosu na potrzeby anime Ingress i Magical Girl Site oraz wykonała piosenkę przewodnią do filmu Laidbackers.

Kizuna wkrótce doczeka się urlopu

Personel odpowiedzialny za A.I.Channel zapowiedział plan koncertowy pod nazwą Kizuna Ai The Last Live hello, world 2022. Po zakończeniu koncertu Kizuna przejdzie na nieokreśloną w czasie przerwę. Personel zajmie się wówczas przygotowaniem dalszych działań mających na celu rozwój kanału.

Kategorie: MuzyczneNewsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.