Home / Anime TV / Monster Musume no Iru Nichijō – powstaje drugi OAD.

Monster Musume no Iru Nichijō – powstaje drugi OAD.

Oficjalna strona anime Monster Musume no Iru Nichijō poinformowała, że 12 tom mangi Takemaru Inui (Okayado) pojawi się w sprzedaży 13 kwietnia w wersji limitowanej z drugim OAD.

Pierwszy ukaże się jutro (12 listopada) razem z 11 tomem mangi.

W mandze i anime trzy lata wcześniej świat przekonał się, że harpie, centaury, kobiety-koty / węże (lamie) i inne nie są tylko fantastycznym wymysłem lecz istotami z krwi i kości – z dodatkiem / uwzględnieniem wielkości, piór, rogów i kłów.

Dzięki Prawu Międzygatunkowej Wymiany Kulturalnej, te na wpół mityczne istoty mają się zasymilować z (ludzkim) społeczeństwem – bądź też próbować zasymilować..

Kiedy beznadziejny młodzieniec Kimihito Kurusu dołącza jako „wolontariusz” do rządowego programu wymiany, jego życie wywraca się do góry nogami.
Wężonoga lamia imieniem Mila zamieszkuje u niego a zadaniem Kurusu jest opiekować się nią i upewniać, że będzie ona uczestniczyć w jego codzienności.
Na nieszczęście dla chłopaka, Mia jest niewiarygodnie seksowna a prawo w sprawie „bliskich relacji międzygatunkowych” – bardzo restrykcyjne..
Na dodatek pojawiają się jeszcze przeurocza centaurzyca Cerea i Papi – flirciarka harpia… Co zrobi „pełnokrwisty” młodzieniec z burzą hormonów?

Opowieść została w zeszłym roku zaadaptowana na powstały w studiach Lerche i Seva w reżyserii Tatsuyi Yoshihary serial anime, którego premiera nastąpiła w lipcu.

Ten sam zespół odpowiada za nowe anime, którego bohaterką została pajęczyca Rachnera (seiyu: Sakura Namakura). Będzie ono adaptacją 26 rozdziału mangi (z 6 tomu) Rachnera ga Inakunaru Nichijō (Rachnera’s Disappearing Everyday) oraz spinoffowego rozdziału z 4 tomu.

Ostatni odcinek serialu zawierał „sugestię” powstania drugiego sezonu.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.


About Wakai NEWS

Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Banana Fish- czyli bezwzględny zabójca!

~ Natura podarowała mu urodę, życie uczyniło go bezwzględnym zabójcą. Dziecko adoptowane przez „Papa” Dino …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.