anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / PC / Mind Zerona na PC już od 8 marca

Mind Zerona na PC już od 8 marca

Aksys Games ogłosiło w czwartek premierę nowej gry Mind Zero na PC via Stream. Zatwierdzona jeszcze we wrześniu 2014r., trafi do sprzedaży od 8 marca bieżącego roku.

Wciel się w postać Kei’a, którego życie wywróciło się do góry nogami, kiedy zawiązał kontrakt z bronią/bytem zwanym ,,Mind”, posiadającym śmiertelne moce. Kei i jego przyjaciele będąc śledzonymi przez rząd i inne siły specjalne, będą musieli odkryć sekret kryjący się za ,,Mind’em”. Czy nowe moce pomogą chłopakowi czy wręcz przeciwnie – staną się jego fatum?

Kontroluj swój ,,Mind”, wydawaj mu rozkazy i uwolnij niesamowite moce, których będziesz mógł użyć do ataku i obrony przed zranieniem. Trenuj swoje umiejętności aby stać się jeszcze bardziej potężnym.

Dungeon Crawling Action – kiedy raz wejdziesz do lochu, czeka cię labirynt pełen potworów czekających tylko na to, żeby cię pożreć. Czy jesteś na to gotowy?

Odkryj swój ,,Mind”. Każdy z nich posiada wyjątkowe umiejętności, jednak zagłębiając się w tajemnice, zaczynasz dostrzegać niebezpieczeństwo tych tworów. ,,Mind” będzie dla ciebie błogosławieństwem czy klątwą?

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Humble Sekai Project Bundle, czyli visual novele za dolara..

Wesprzyj organizacje charytatywne i uzbrój się nawet w 19 tytułów od Sekai Project. W najnowszym …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!