Home / PC / Mind Zerona na PC już od 8 marca

Mind Zerona na PC już od 8 marca

Aksys Games ogłosiło w czwartek premierę nowej gry Mind Zero na PC via Stream. Zatwierdzona jeszcze we wrześniu 2014r., trafi do sprzedaży od 8 marca bieżącego roku.

Wciel się w postać Kei’a, którego życie wywróciło się do góry nogami, kiedy zawiązał kontrakt z bronią/bytem zwanym ,,Mind”, posiadającym śmiertelne moce. Kei i jego przyjaciele będąc śledzonymi przez rząd i inne siły specjalne, będą musieli odkryć sekret kryjący się za ,,Mind’em”. Czy nowe moce pomogą chłopakowi czy wręcz przeciwnie – staną się jego fatum?

Kontroluj swój ,,Mind”, wydawaj mu rozkazy i uwolnij niesamowite moce, których będziesz mógł użyć do ataku i obrony przed zranieniem. Trenuj swoje umiejętności aby stać się jeszcze bardziej potężnym.

Dungeon Crawling Action – kiedy raz wejdziesz do lochu, czeka cię labirynt pełen potworów czekających tylko na to, żeby cię pożreć. Czy jesteś na to gotowy?

Odkryj swój ,,Mind”. Każdy z nich posiada wyjątkowe umiejętności, jednak zagłębiając się w tajemnice, zaczynasz dostrzegać niebezpieczeństwo tych tworów. ,,Mind” będzie dla ciebie błogosławieństwem czy klątwą?


About Wakai NEWS

Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

YOMAWARI: MIDNIGHT SHADOWS

Yomawari: Midnight Shadows to produkcja, która stworzona została na pecety. Utrzymana została w akcji przygodowej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.