Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Meitantei Conan Episode “One” Chiisakunatta Meitantei – pojawiła się wideoreklamówka, ujawniono datę premiery speciala anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Meitantei Conan Episode “One” Chiisakunatta Meitantei – pojawiła się wideoreklamówka, ujawniono datę premiery speciala anime.

Meitantei Conan Episode “One” Chiisakunatta Meitantei – pojawiła się wideoreklamówka, ujawniono datę premiery speciala anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona specialu anime Meitantei Conan Episode “One” Chiisakunatta Meitantei  rozpoczęła streaming wideoreklamówki (drugiego wideoogłoszenia) .

Niconico Video

この動画は表示できません。現在アクセスできないか、削除された可能性があります。
お手数ですが、この記述箇所を削除してください。

Pierwsze pojawiło się we wrześniu:

Dwugodzinny special anime powstaje w TMS/V1 Studio (w reżyserii Yasuichiro Yamamoto) w ramach “20 Bullets” – 20 projektów na 20-lecie anime Meitantei Conan (Detective Conan).
Ma ono opowiedzieć “nie widzianą przez nikogo prawdziwą historię 1 odcinka”, w którym młodociany Conan zostaje transformowany w ciało dziecka.
Mają się w nim znaleźć materiały nie występujące anime w oryginalnej mandze Gōshō Aoyamy ani w serialu anime.
Akcja rozpoczyna się w momencie umówienia się Conana na randkę z Ran w parku rozrywki Tropikalna Ziemia i ukazje jego spotkanie z Gin i innymi.

Postać detektywa Conana Edogawy (wł.: Shinichiego Kudō) pojawiła się w publikowanej do dziś mandze Gōshō Aoyamy w 1994r.
W 1996 rozpoczęto produkcję serialu anime, który również emitowany jest do dziś. 832 odcinek zostanie pokazany w najbliższą sobotę.

W późniejszych latach powstały także filmy anime, OVA, speciale anime i słuchowiska.

W ramach 20 projektów na 20-lecie powstał także film Meitantei Conan: Junkoku no Akumu (Detective Conan: Pitch Black Nightmare), którego premiera nastąpiła w kwietniu i wyemitowany w styczniu special anime Meitantei Conan TV Anime Special Conan to Ebizō: Kabuki Jū-hachi ban Mystery (Detective Conan TV Anime Special Conan and Ebizo: Kabuki #18 Mystery) jak również “Real Escape Game” Shinsaibashi Chocolate Satsujin Jiken (The Shinsaibashi Chocolate Murder Case) – escape game.

Premiera specialu nastąpi 9 grudnia w YTV.

Źródło: strona anime, ANN, dansetsu.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares