Mary to Majo no Hana – pojawił się drugi trailer, ujawniono dokładną datę premiery.

Oficjalna strona filmu anime Mary to Majo no Hana (Mary and the Witch’s Flower) rozpoczęła streaming drugiego trailera.

Wideo i strona informują o dokładnej dacie premiery, która nastąpi 8 lipca.

Jednocześnie poinformowano, iż w rolę tytułowej bohaterki wcieli się Hana Sugisaki.

Anime powstaje w studio Ponoca w reżyserii Hiromasy Yonebayashiego jako adaptacja powieści dla dzieci The Little Broomstick angielskiej pisarki Mary Stewart.

W powieści, mieszkająca z dwiema ciotkami 10-letnia Mary Smith czuje się bardzo samotna. Pewnego dnia Tib, czarny kot sprowadzają do dziwnego kwiatu wśród drzew.
Krótko po tym, Mary znajduje małą miotłę i dosłownie wskakuje w akcję. Zanim się zorientowała, już szybowała wysoko ponad koronami drzew w stronę terenów Kolegium Endor, gdzie „Całe Szkolenie Prowadzone jest przez w Pełni Wykwalifikowane Czarownice„.
Tam też odkrywa dowody prowadzenia nieludzkich i okrutnych eksperymentów transformacji – więzione w klatkach zdeformowane i zmutowane zwierzęta. W momencie gdy jej miotła się wznosi, orientuje się, że Tib też został schwytany. Pewnego dnia wraca do Kolegium z zamiarem uwolnienia wszystkich zwierząt, lecz zostaje spostrzeżona przez dyrektorkę – Miss Mumblechook i jej towarzysza – dr. Dee.

Dziewczynce udaje się uciec, lecz czy uda jej się ujść pościgowi prowadzonemu przez diabelską parę?

źródło: strona anime via ANN
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Zwiastun i nowa data premiery Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu

Studio Colorido ogłosiło, że ich najnowszy film Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu zadebiutuje 18 czerwca na Netfliksie na …

RADIO ANIME

x