Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Manga Welcome to the Ballroom otrzyma adaptacje anime!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Manga Welcome to the Ballroom otrzyma adaptacje anime!

Manga Welcome to the Ballroom otrzyma adaptacje anime!
Oceń ten Post!

Manga Tomo Takeuchi „Welcome to the Ballroom” otrzyma adaptację anime!

W lutowym numerze pisma Monthly Shonen Magazine zostanie ogłoszona informacja, że dzieło mangaki Tomo Takeuchi pt. „Welcome to the Ballroom” (Ballroom e YōkosoSweep Over the Dance Hall) otrzyma serie anime.

Manga ta opowiada o losach zwykłego, młodego chłopaka Tatary Fujity, który nie potrafił znaleźć sobie swojego miejsca na ziemi. Jego sytuacja zmienia się, gdy zostaje uratowany przed bandytami przez profesjonalnego tancerza, Kaname Sengoku, który zaciąga go do studia i pokazuje mu świat tańca towarzyskiego. Od tego momentu w życiu młodego chłopaka wiele się zmienia…

Manga Tomo Takeuchi Welcome to the Ballroom ukazuję się od 2011 roku i do tej pory mamy 8 tomików owej mangi. Tytuł ten został wybrany przez Comic Natalie’s oraz Kono Manga ga Sugoi! jako jedna z najlepszych mang 2013 roku.

Nie jest jeszcze znana data premiery, ani studio, które będzie odpowiedzialne za jego produkcję.

Od siebie mogę dodać, że zahaczyłem o tą mangę i zapowiada się bardzo dobra sportowa seria. Nie warto porównywać tego do Yuri!!! On Ice, gdyż w tym anime zobaczycie wiele postaci płci pięknej oraz brak jakichkolwiek wstawek z motywem yaoi.

Pisał Markoz dla www.wakai.pl
Źródło:animenewsnetwork.com

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”5 (100%) 1 vote Już w marcu tego roku pojawiły …

shares