DMCA.com Protection Status Wpłać dotację na serwer radia.

Home / Manga NEWS / Manga Orange – dwa nowe tomiki

Manga Orange – dwa nowe tomiki

Historia Naho, bohaterki Orange, zakończyła się po 5 tomikach mangi, jednakże autor postanowił dodać do swojej serii kolejne chaptery, aby ukazać inne alternatywne wydarzenia.

Shoujo manga Orange, autorstwa Ichigo Tanako, dostanie dodatkowy 7  tomik, który opierać się będzie na spin offie serii. Nowe rozdziały mangi przedstawiać będą historię zawartą w filmie Orange – Mirai-, gdzie głównym protagonistą był Suwa, a wydarzenia znane z klasycznej historii ukazane były z jego punktu widzenia. Film anime miał swoją premierę w listopadzie 2016 roku, a chaptery mangi Orange -Mirai- są wydawane w magazynie Monthly Action od 25 stycznia tego roku.

6 tomik serii zatytułowany Orange: Suwa Hiroto to alternatywna historia Suwy i Naho w rzeczywistości, gdzie nie udało im się uratować Kakeru. Manga wydawana była od 25 listopada do 24 grudnia 2016 roku, w tym samym magazynie tj. Monthly Action.

Źródło: ANN, MAL(1), (2)

Pisała Fumi dla wakai.pl ^_^

O Fumitooru

Fumitooru
Miziu miziu~ myanimelist: Fumitooru000 kontakt: tsurumivy@gmail.com

Sprawdź także

Nowości wydawnicze lipca & sierpnia – wybrane tytuły

Krótki spis nowości wydawniczych, głownie z premierowymi tytułami. Tytuły pochodzą z różnych polskich wydawnictw. 1. …

  • Orange jak najbardziej na plus, ale wydaję mi się, że te tomiki to już zwykłe żerowanie na popularności i skok na kasę :/

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!

>