anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Anime TV / Manga komediowa ‚Grand Blue’

Manga komediowa ‚Grand Blue’

Tegoroczny kwietniowy numer Kodansha ujawni informacje dotyczące ​​adaptacji mangi Grand Blue.

Opis

Iori Kitahara mieszkający w nadmorskim miasteczku rozpoczyna właśnie swój pierwszy rok na Uniwersytecie w Izu. Wchodząc do sklepu nurkowego swojego wujka, Grand Blue, z niecierpliwością wyczekuje wymarzonego życia studenckiego, wypełnionego pięknymi dziewczynami i dobrymi przyjaciółmi.

Ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Po wejściu do sklepu napotyka grupę hałaśliwych, nagich osób ze starszych klas, którzy natychmiast zmuszają go do udziału w ich zabawie alkoholowej. Choć początkowo niechętnie, Iori szybko ustępuje stając się duszą imprezy. Niestety, to przynosi mu pogardę jego kuzyna, Chisa Kotegawa, który wkracza w najmniej właściwym czasie. Niezrażony, Iori wciąż przysięga, że ​​zrealizuje swoje idealne życie w college’u, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Kenji Inoue opisuje historię Grand Blue z ilustracjami Kimitake Yoshioka. Od kwietnia 2014 r. jest serializowany co miesiąc. Kodansha opublikował dziewięć skompilowanych tomów mangowych z najnowszym przesłanym 6 października zeszłego roku, a dziesiąty tom został wydany 7 marca.

Kodansha Comics USA publikuje mangę cyfrowo w języku angielskim jako Grand Blue Dreaming od września 2017 r. Piąty tom mangi został niedawno wydany w styczniu tego roku.

 

About Wakai NEWS

Wakai NEWS
Kocham wakai.pl :)

Check Also

Manga Karakuri Circus – otrzyma serię anime

Na łamach tegorocznego 16. numeru magazynu Shounen Sunday opublikowano informację, że manga „Karakuri Circus” otrzyma …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!