Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Manga komediowa ‘Grand Blue’

Manga komediowa ‘Grand Blue’

Oceń ten Post!

Tegoroczny kwietniowy numer Kodansha ujawni informacje dotyczące ​​adaptacji mangi Grand Blue.

Opis

Iori Kitahara mieszkający w nadmorskim miasteczku rozpoczyna właśnie swój pierwszy rok na Uniwersytecie w Izu. Wchodząc do sklepu nurkowego swojego wujka, Grand Blue, z niecierpliwością wyczekuje wymarzonego życia studenckiego, wypełnionego pięknymi dziewczynami i dobrymi przyjaciółmi.

Ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Po wejściu do sklepu napotyka grupę hałaśliwych, nagich osób ze starszych klas, którzy natychmiast zmuszają go do udziału w ich zabawie alkoholowej. Choć początkowo niechętnie, Iori szybko ustępuje stając się duszą imprezy. Niestety, to przynosi mu pogardę jego kuzyna, Chisa Kotegawa, który wkracza w najmniej właściwym czasie. Niezrażony, Iori wciąż przysięga, że ​​zrealizuje swoje idealne życie w college’u, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Kenji Inoue opisuje historię Grand Blue z ilustracjami Kimitake Yoshioka. Od kwietnia 2014 r. jest serializowany co miesiąc. Kodansha opublikował dziewięć skompilowanych tomów mangowych z najnowszym przesłanym 6 października zeszłego roku, a dziesiąty tom został wydany 7 marca.

Kodansha Comics USA publikuje mangę cyfrowo w języku angielskim jako Grand Blue Dreaming od września 2017 r. Piąty tom mangi został niedawno wydany w styczniu tego roku.

 

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai5 (100%) 1 …

shares