Manga ‚Black Clover’ dostanie anime w 2017 roku

Tym razem nie chodzi o odcinki specjalne a o pełnoprawną serię TV. Została ona ogłoszona na tegorocznym evencie poświęconym tej własnie mandze w ramach Jump Festa. Za telewizyjną serię odpowiadać będzie studio Pierrot, które ostatnio zabiera się za same shouneny.

Opis: Aster to młody chłopak, który marzy o zostaniu największym magiem w królestwie. Jest tylko jeden problem – nie potrafi używać żadnej magii. Na szczęście Aster otrzymuje niesamowicie rzadką księgę czarów „Pięciolistną Koniczynę”, dzięki której ma niesamowitą moc antymagiczną. Czy ktoś, kto nie używa magii, może zostać Królem Magów? Jedno wiemy na pewno – Aster nigdy się nie podda.

Obecnie manga posiada 9 tomów, a zadebiutowała w lutym 2015 roku. Popularna w Japonii, rysowana jest przez Yuuki Tabata. Dokładnej daty premiery  jeszcze nie znamy. Wiemy tylko, że anime zadebiutować ma w 2017 roku. Najwcześniej więc spodziewajmy się produkcji w sezonie wiosna 2017. Już niebawem kolejne informacje o tym tytule.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

World End Economica – Zwiastun Promocyjny!

Twórca gry, Spicy Tails, rozpoczął promocję anime na podstawie visual novel World End Economica.  Oficjalny kanał YouTube …

RADIO ANIME

x