Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito – pojawił się drugi trailer drugiego OAD.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito – pojawił się drugi trailer drugiego OAD.

Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito – pojawił się drugi trailer drugiego OAD.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Mahō Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito rozpoczęła streaming drugiego trailera drugiej części trylogii OAD.

Anime powstaje w studio Wit w reżyserii Norihiro Naganumy jako adaptacja mangi, która opowiada o 15-letniej Chise Hatori, która po śmierci matki i zniknięciu ojca spędziła dzieciństwo przerzucana przez niechętnych krewnych od jednego do drugiego, by w końcu trafić na dziwną i nieprawdopodobną aukcję jako Sleigh Beggy (rodzaj wróżek / nieludzkich istot, w odniesieniu do Chise – absolutnie niezwyczajna osobowość – za Seven Seas) i zostać kupioną przez posiadającego głowę (a raczej – czaszkę) bestii Eliasa Ainswortha.
Okazuje się on być magusem – magiem o ogromnej mocy, który zdecydował się uwolnić Chise od jej fatum.
Jednakże – ma ona zostać jego uczennicą…. oraz żoną….

Yamazaki rozpoczął publikację mang w 2013r w Comic Blade. W 2014 przeniosła się ona do Comic Garden oraz publikowana jest online.

OAD pojawi się w sprzedaży 10 marca przyszłego roku razem ze specjalnym wydaniem 7 tomu mangi, po wcześniejszym, dwutygodniowym wyświetlaniu w kinach (od 4 lutego 2017r). 6 tom ukazał się we wrześniu (razem z pierwszym OAD).

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares