Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Love Live! Sunshine!! – powstaje drugi sezon anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Love Live! Sunshine!! – powstaje drugi sezon anime.

Love Live! Sunshine!! – powstaje drugi sezon anime.
Oceń ten Post!

Na oficjalnej stronie anime Love Live! Sunshine!! pojawiła się infromacja o produkcji drugiego sezonu.

Jego premiera ma nastąpić jesienią.

Informację podano podczas niedzielnego koncertu Love Live! Sunshine!! Aqours 1st LoveLive! ~Step! ZERO to ONE~.

Oprócz anime, w ramach Aquors Next Step! Project przewidziano drugą turę koncertową, drugą serię CD.

W 2010r, studio Sunrise, wydawnictwo Lantis i magazyn Dengeki G’s rozpoczęli Love Live! School Idol Project, który określlili jako „projekt z maksymalnym udziałem użytkowników” a który pozwala fanom wpływać przez głosowanie na przyszłość wybranych postaci idolek. Telefoniczne ankiety pozwalają na ustalenie wyglądu idolek, ich strojów czy fryzur. W ramach projektu powstała seria CD i AMV.
Członkowie projektu ogłosili w lutym 2012 o produkcji pełnego serialu anime, którego premiera nastąpiła w styczniu 2013r.

Powstał także film anime

Anime „School Idol Project” rozgrywa się w szkole znajdującej się w sąsiedztwie tokijskich dzielnic Akihabara, Kanda i Jinbochō. Szkoła staje w w obliczu niebezpieczeństwa „okrojenia”a nawet zamknięcia w przeciągu najbliższych 3 lat, więc dziewięć uczennic decyduje się na przystąpienie do Projektu Idolki, by wesprzeć szkołę i zwiększyć frekwencję..

Plan był prosty : Stać się (jako grupa/zespół) sensacją medialną i używając ogólnonarodowych mediów promować szkołę by przyciągnąć nowych uczniów. Plan prosty, ale solidny. Tylko czy na pewno się powiedzie?
Wszystko co możemy więcej zrobić to tylko prosić Cię o odrobinę Twojego wsparcia (pomocy). Naprawdę wierzymy, że z Waszą pomocą możemy zmienić świat wokół siebie. Urzeczywistnijmy nasze marzenia!

Latem 2015 r poinformowano o nowym projekcie noszącym podtytuł Sunshine!!. Jego premiera nastąpiła w lipcu zeszłego roku.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”5 (100%) 1 vote „Dlaczego Haikyu tak Ci …

shares