Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 – PV drugiego sezonu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 – PV drugiego sezonu anime.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 – PV drugiego sezonu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 (Give Blessings to This Wonderful World! 2) rozpoczęła streaming PV.

Ujawniono dwie kolejne postacie:

  • SenaHitomi Nabatame
  • BanilMasakazu NIshida

Anime powstaje jako adaptacja powieści Natsume Akatsuki, opowiadającej o introwertycznym (hikkikomori) Kazumie Satō, uwielbiającym gry komputerowe, anime i mangę, który przez przypadek traci życie – a raczej powinien stracić, gdyż odzyskuje przytomność i widzi prześliczną dziewczyne, która przedstawia się jako boginii : “Cześć. Mam dobre wieści – chciałbyś przenieść się do alternatywnego świata? (Ale) Możesz zabrać ze sobą tylko jedną rzecz którą lubisz..
Na to chłopak odpowiada: ” Więc wezmę ciebie“.

Słowo się rzekło a chłopak i dziewczyna zostają przeniesieni do innego świata, gdzie zaczyna się jego największa przygoda z ujarzmieniem króla demonów…

Tylko że najpierw trzeba ciężko popracować nad znalezieniem żywności, ubrań i schronienia…

Azuma chciałby żyć w (s)pokoju, lecz bogini co rusz stwarza nowe problemy a na dodatek armia króla demonów ma na nich oko…

Powieści pojawiły się w 2013r a ich 10 tom pojawił się w sprzedaży 1 listopada.

W wideo pojawiają się fragmenty wykonywanej przez Machico openingowej Tomorrow oraz endingowej Ouchi ni Kaeritai (I Want to Go Home – wyk: Aqua, Megumin, Darkness)

Powstaje także spinoffowa sieciowa Zoku Kono Subrashi Sekai ni Bakuen o! jak również kilka mangowych adaptacji.

Powstał także OAD.

Drugi sezon tworzy tworzy ta sama ekipa co pierwszy (za wyjątkiem Hisashiego Yonezawy, który przejął zdjęcia) a jego premiera nastąpi 12 stycznia.

Źródło: strona anime, ANN, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares