Koniec mangi Say ‘I Love You’

W październiku zeszłego roku 17 tom shoujo mangi Kanae Hazuki Say ‘I Love You’/ Suki tte Ii Na Yo zawierał informację, iż kolejny 18 tom będzie ostatnim wydaniem komiksu.

Według magazynu Kodansha’s Dessert ostatni chapter mangi ukaże się we wrześniowym numerze. Dodatkowo okładkę ozdobi reklama mangi, a pierwsza strona rozdziału będzie w pełnych kolorach.

Say ‘I Love You’ opowiada losy nastoletniej Mei Tachibany, która z własnej woli wybrała życie samotniczki. Nie ma przyjaciół ani chłopaka, ponieważ obawia się tego, że ktoś mógłby ją skrzywdzić. Za sprawą pewnego nieporozumienia, popularny chłopak Yamato dostrzega Mei. Co więcej, pragnie zaprzyjaźnić się z dziewczyną. Mei kategorycznie odmawia, lecz późniejsze zdarzenia zbliżają parę do siebie.

Manga Suki tte Ii Na Yo jest w sprzedaży od 2008 roku i została zekranizowana zarówno w formie anime, jak i filmu live action. Dwunastoodcinkowa seria anime ukazała się jesienią 2012 roku. Natomiast film live action miał premierę dwa lata później w 2014 roku, a głównych protagonistów zagrali Sota Fukushi i Haruna Kawaguchi.

Zobacz trailer filmu live action:

 

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Źródło: Ann ,mal

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Zapowiedź Waneko!

5.0 01 Wydawnictwo Wanego ogłosiło: Kochani! Już niedługo wydamy ostatni tom serii Gdy zapłaczą cykady. …

RADIO ANIME

x