Koncert Zespołu Boys Republic w Polsce!

Uwaga, uwaga!!
Macie ochotę zobaczyć na żywo koncert zespołu Boys Republic w ich pierwszej trasie koncertowej po Europie? Tak, tak pierwszy raz w Polsce, w Krakowie już 9 lipca bieżącego roku. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani czy warto się wybrać na koncert, odwiedźcie ich profil na facebooku:
https://www.facebook.com/officialboysrepublic

Poniżej przedstawię krótką charakterystykę zespołu:
Boys Republic (소년공화국) – to zespół pochodzący z Korei Południowej uformowany przez Happy Tribe Entertainment. Grupa zadebiutowała 5 czerwca 2013 roku Na Show Champion z piosenką Party Rock. Boys Republic wydali jeden pojedynczy album Party Rock(2013) oraz jeden mini album Identity (2013). Grupa składa się z pięciu członków : One Jun , Dabin , Sungjun , Minsu i Suwoong. Zdjęcia i dodatkowe informacje o zespole możecie znaleźć jeszcze tutaj:
http://kpop-ciekawostki.blogspot.com/…/01/boys-republic.html

To nie koniec dobrych informacji. Dzięki hojności B7Klan http://www.b7klan.com/ otrzymaliśmy do rozdania 5 wejściówek na koncert! Szczegóły rozdania wejściówek już wkrótce.

 

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

SM PUBLIKUJE OFICJALNE OŚWIADCZENIE O STANOWISKU EXO W SPRAWIE NEWSÓW DOTYCZĄCYCH CHENA.

20 lutego SM Entertainment opublikowało oficjalne oświadczenie dla prasy, informując fanów i opinię publiczną o stanowisku EXO w sprawie …

RADIO ANIME

x