Niedługo pojawi się nowy film animowany osadzony w uniwersum City Hunter. Kiedy możemy spodziewać się daty premiery? Japońska premiera będzie miała miejsce jesienią 2023 roku. Nie znamy jednak daty publikacji w języku angielskim. Na oficjalnym koncie twitterowym franczyzy City Hunter możemy obejrzeć krótki zwiastun zapowiadający film.

Reżyserem franczyzy jest Kenji Kodama, za scenariusz odpowiada Yasuyuki Mutō, z kolei dystrybucją filmu zajmie się Aniplex. Historia opowiada o przeszłości bohatera o imieniu Ryo Saeba oraz jego dawnego partnera Hideyuki Makimury.

Animowany film osadzony w uniwersum City Hunter ma za zadanie upamiętnić już 35 rocznicę telewizyjnego anime. Manga była wydawana między 1985 i 1991 rokiem. Autor wydał łącznie 35 tomów. Premiera oryginalnego anime City Hunter miała miejsce w kwietniu 1987 roku.

Jackie Chan w luźnej adaptacji filmowej z 1993 roku

Jackie Chan wystąpił w filmie akcji nagrywanym na terenie Hongkongu. Produkcja była luźną adaptacją oryginalnej mangi City Hunter. Co więcej, w 2011 roku na serwisie streamingowym Hulu pojawił się serial również odwzorowujący fabułę mangi.

Fabuła

Ryo Saeba znany również jako City Hunter spełnia wszystkie potrzeby swoich klientów. Od prac polegających na ochronie po zabójstwa na zlecenie. Jest jednak pewien haczyk. Podejmuje się zadania jedynie, gdy zleceniodawcą jest piękna kobieta lub trafi na osobę o ponadprzeciętnej szczerości. Bohater walczy ze złem panującym w jego mieście u boku swojej partnerki Kaori Makimury.

Źródło: oficjalna strona promująca City Hunter.

Tagi: City Hunter

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.