Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Kishuku Gakkou no Juliet czyli animowane Romeo i Julia?
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Kishuku Gakkou no Juliet czyli animowane Romeo i Julia?

Kishuku Gakkou no Juliet czyli animowane Romeo i Julia?
5 (100%) 1 vote

Przed nami nowa zapowiedź komedii romantycznej „Kishuku Gakkou no Juliet” inspirowanej dziełem Szekspira „Romeo i Julia”. Anime pojawi się 5 października.

Akcja „Kishuku Gakkou no Juliet” ma miejsce w szkole z internatem – Akademii Grigio. Uczniowie pochodzą z dwóch rywalizujących ze sobą krajów i mieszkają w różnych akademikach. Po jednej ze stron mamy chłopaka o imieniu Romio Inuzuka, zaś po drugiej Juliet Persia. Mimo, że oboje są liderami rywalizujących ze sobą akademików, to potajemnie się kochają. Swój związek muszą jednak utrzymywać w tajemnicy, ponieważ wyjście prawdy na jaw może spowodować tragedię.

Co sądzicie o przełożeniu tragicznej historii dwojga młodych ludzi ze słynnego dramatu na płaszczyznę japońskiego anime? Czy z tej hybrydy różnych światów i epok może wyjść coś interesującego? Czekamy czy znamienne „Romeo czemuż ty jesteś romeo?” równie dobrze zabrzmi po japońsku 🙂 Jak na razie manga „Kishuku Gakkou no Juliet” ma się całkiem dobrze i publikowana jest od lipca 2015 roku po dzień dzisiejszy.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Gra Stand My Heroes jako anime?

Gra Stand My Heroes jako anime?5 (100%) 1 vote Gra na smartfony „Stand My Heroes” …

shares