Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Kidō Senshi Gundam Thunderbolt – drugi sezon wystartuje wiosną.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Kidō Senshi Gundam Thunderbolt – drugi sezon wystartuje wiosną.

Kidō Senshi Gundam Thunderbolt – drugi sezon wystartuje wiosną.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Kidō Senshi Gundam Thunderbolt rozpoczęła streaming teasera drugiego sezonu.

Informację tą podała także strona cyklu.

Podobnie jak czteroczęściowy pierwszy sezon, anime powstaje w studio Sunrise w reżyserii Kō Matsuo jako adaptacja mangi Yasuo Ōtagakiego Kidō Senshi Gundam Thunderbolt.

Ōtagaki rozpoczął publikację mangi w magazynie Big Comic Superior w 2012r. Jej 8 tom zebrany ukazał się 6 czerwca. Powstaje także manga Kidō Senshi Gundam Thunderbolt Gaiden (również autorstwa Otagakiego), któej 1 tom wydano także w czerwcu.

Akcja mangi rozgrywa się w roku UC 0079, podczas Jednorocznej Wojny – tak samo jak pierwsza seria anime Mobile Suit Gundam.
Opowiada o walkach toczonych przez dwóch pilotujących Gundamy asów – z Księstwa Zeon i Ziemskiej Federacji (odpowiednio: Datyl Lorenz i Io Fleming) – w rejonie przestrzeni zwanej Sektorem Gromów (Thunderboldt Sector), będącej wrakowiskiem kosmicznych kolonii i okrętów wojennych.

Pojawia się w niej cała gama nowych mechów

Anime ma wystartować wiosną przyszłego roku.

Pierwszy sezon otrzymał wydanie reżyserskie, które pod tytułem Kidō Senshi Gundam Thunderbolt December Sky pojawiło się w sprzedaży w lipcu.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Ensemble Stars

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.5 (100%) 1 vote Podczas koncertowej imprezy Ensemble …

shares