Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Kamisama Hajimemashita ~Kamisama, Kekkon Zenya~ (Kamisama Kiss ~The God at the Eve of Marriage~) – powstaje nowy OAD.

Kamisama Hajimemashita ~Kamisama, Kekkon Zenya~ (Kamisama Kiss ~The God at the Eve of Marriage~) – powstaje nowy OAD.

Oceń ten Post!

12 numer magazynu Hana to Yume ujawnił produkcję nowego OAD Kamisama Hajimemashita (Kamisama Kiss).

Kamisama, Kekkon Zenya (The God at the Eve of Marriage) ma się pojawić w sprzedaży 20 grudnia a opowie o Nanami, Tomoe, Mizuki i Kuramie w czasie gdy zbliża się koniec szkoły (“matura”) Nanami.

Razem z anime w sprzedaży znajdzie się oficjalny fanbook Kamisama Hajimemashita 25.5, na który składa się 32-stronicowa manga Sono Ato no Futari (The Couple After That) zakończenie opowieści a także w pełni kolorowe ilustracje, podsumowanie rozdziałów 14-25 i wywiad z autorką mangi, która właśnie została zakończona (we wspomnianym numerze magazynu Hana to Yume).

Oprócz tego, kolejne dwa numery magazynu ukażą się z bonusowymi DVD na których znajdzą się (w kolejności) – dyskusja seiyu o 4 OAD oraz streszczenie musicalu, galeria ilustracji, lekcje rysowania z Suzuki oraz zakulisowe ujęcia z produkcji OAD.

Oryginalna maga Julietty Suzuki Kamisama Hajimemashita (Kamisama Kiss), opowiada o Nanami Momozono, pogodnej nastolatce mieszkającej z ojcem-nałogowym hazardzistą.
Pewnego dnia, po powrocie do domu, zastaje kartkę, w której ten informuje ją iż wyjeżdża a dziewczyna ma gho nie szukać (znaczy – uciekł przed długami). Wkrótce po tym pojawiają się panowie w garniturach i informują ją, że ma natychmiast opuścić mieszkanie ze względu na nieuregulowane zadłużenia. Wszystko zostaje spakowane i zabrane – oprócz osobistych rzeczy Nanami. Dziewczyna ląduje na ulicy bez pieniedzy i dachu nad głową. Zrozpaczona i zszokowana siedzi w parku, zastanawiając się co dalej, gdy nagle słyszy głos i widzi siedziącego na drzewie mężczyznę a na dole warczącego na niego psa. Odgania go a mężczyzna zchodzi z drzewa i zaczyna rozmawiać z nią. Ta, sama nie wiedząc czemu, informuje go o swojej sytuacji a on stwierdza, że musi opuścić swoje miejsce zamieszkania i chciałby aby ona się nim zajęła pod jego nieobecność. Całuje ją w czoło, daje kartkę-mapę i znika. Nanami, nie mając pojęcia co robić – udaje się tam i ku jej zaskoczeniu, okazuje się, że jest to …świątynia. Na dodatek zamieszkana przez trójkę.. ekhm.. dziwnych osobników (czytaj – duchy). Okazuje się, że świątynia należy do Lokalnego Boga (ziemi) a ta trójka to jego słudzy. Naznaczona pocałunkiem boga Nanami ma zostać gospodarzem świątyni. Lecz jeden z mieszkańców, mający uszy, lisa yokai niechętnie ją widzi w tej roli. Co pocznie bezdomna i zdezorientowana dziewczyna ?

Na jej podstawie powstały dwa sezony anime, OAD, trzy słuchowiska – Onsen, Kokuhaku i Keiyaku (z oryginalną, napisaną przez Suzuki fabułą) jak również musical i gra.

Autorka mangi rozpocznie publikację nowej pracy jesienią.

Źródło: ANN
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai5 (100%) 1 …

shares