Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Drama / K-Drama: Nowości czerwca 2017
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

K-Drama: Nowości czerwca 2017

K-Drama: Nowości czerwca 2017
Oceń ten Post!

Kolejny miesiąc, kolejne nowości prosto z koreańskiej telewizji. W czerwcu dla fanów dram prezentowane są cztery świeże serie. Poniżej znajdziecie listę wszystkich tytułów oraz ich opisy. Ponadto na końcu została umieszczona informacja dotyczącą produkcji z poprzednich miesięcy.

The Best Hit

Historia opowiada o młodych ludziach, którzy próbują odnaleźć się w muzycznym show biznesie. Yoo Hyun Jae (Yoon Shi Yoon) jest gwiazdą muzyki pop z lat 90. Niestety pewnego dnia chłopak przepada bez śladu. Akcja przenosi się do 2017, gdzie Lee Ji Hoon (Kim Min Jae), przybrany syn właściciela niewielkiej wytwórni, pragnie spełnić marzenie i zostać idolem. By osiągnąć cel, skrycie trenuje i ćwiczy swoje umiejętności w jednej z największych wytwórni Star Punch.

Obsada: Yoon Si-Yoon, Lee Se-Young i Kim Min-Jae

Tagi: Okruchy życia, romans, komedia

Stacja: KBS
Emisja: 2 czerwca  2017

Duel

Córka szefa oddziału do walki z przestępczością zostaje porwana. Ojciec postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i odnaleźć dziewczynę. Jego działania komplikują się, gdy mężczyzna musi uporać się nie tylko z głównym podejrzanym, ale i z jego klonem.

Obsada: Jung Jae-Young, Kim Jung-Eun i Yang Se-Jong

Tagi: Sci-fi, thriller, kryminalny

Stacja: OCN
Emisja: 3 czerwca  2017

Stranger (Secret Forest)

Hwang Shi Mok (Cho Seung Woo) pracuje jako prokurator. Wyróżnia go pewna niespotykana cecha. W młodości przeszedł operację, na skutek której stracił umiejętność odczuwania wszelakich emocji. Niespodziewanie ktoś podrzuca zwłoki w pobliżu prokuratora. Shi Mok wraz z porucznik Han Yeo Jin (Bae Doo Na) starają się pochwycić seryjnego zabójcę.

Obsada: Cho Seung-Woo i Bae Doo-Na

Tagi: kryminalny, thriller

Stacja: tvN
Emisja: 10 czerwca  2017

Woman of Dignity

Drama o dwóch zupełnie różnych kobietach. Zamożna i charyzmatyczna Woo Ah jin (Yoon Shi yoon) korzysta z fortuny rodziny męża. Lecz tylko do czasu. Kiedy kobieta dowiaduje się o oszustwach małżonka, traci wszystko, co do tej pory znała. Natomiast Park Bok Ja (Kim Sun ah) nie miała łatwo w życiu. Pomimo tego że pochodzi z małego miasteczka, pnie się po szczeblach kariery. Jest ona oschłą i tajemniczą kobietą, która ukrywa tragiczną przeszłość.

Obsada: Kim Hee Seon i Kim Sun A

Tagi: tajemnica, thriller

Stacja: JTBC
Emisja: 16 czerwca  2017

Dramy, które są kontynuowane w tym miesiącu:

Kończą się:

Zobacz news o koreańskich dramach: nowości maja 2017!

 

Źródła: kdramakisses.com, wikipedia, dramafever, asianwiki

Pisała Fumi dla Wakai.pl


Autor Fumitooru

Miziu miziu~ Zapraszam na audycje : Środa (너무너무k-pop) o 17:00 Piątek (Playlista słuchacza) o 19:00 myanimelist: Fumitooru000 kontakt: fumitooru@gmail.com

Check Also

Pokemon: Detective Pikachu

Pokemon: Detective Pikachu5 (100%) 1 vote Co jakiś czas napływają informację co do ogłoszonego w …

shares