Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Jak brzmi Persona 5 po angielsku?
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Jak brzmi Persona 5 po angielsku?

Jak brzmi Persona 5 po angielsku?
Oceń ten Post!

Deep Silver powoli rozkręca kampanię marketingową Persony 5 na Starym Kontynencie.

Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, że zachodnia wersja popularnej serii japońskich RPG-ów trafi na półki sklepowe 14 lutego 2017 (zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie). Poza standardowym wydaniem gry, najwięksi fani otrzymają możliwość zaopatrzenia się w edycję limitowaną lub kolekcjonerską.

Jako że do premiery pozostały już tylko trzy miesiące, wydawca postanowił zaznajomić zachodnich graczy z bohaterami nowej Persony. Jest to dla nas o tyle ciekawe, że możemy posłuchać, jak wypada angielski dubbing. Oto próbki głosów trójki głównych bohaterów.

Protagonista

Ann Takamaki

Ryuji Sakamoto

Trzeba przyznać, że dubbing jest zwyczajnie w porządku i nie wyróżnia się na tle wcześniejszych odsłon serii. Na ten moment najbardziej przekonująco wypada Ryuji, ale osobiście najbardziej jestem ciekaw, jak wypadnie Futaba. W następnych tygodniach otrzymamy próbki głosowe kolejnych bohaterów z aż 7-osobowej ekipy. Warto jednak przypomnieć, że zachodnia wersja Persony 5 nie będzie posiadała możliwości zmiany dubbingu na japoński.

Źródło: Deep Silver
Grafika: Persona 5, Deep Silver

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares