Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / OVA / Hōzuki no Reitetsu – pojawiło się PV OAD.

Hōzuki no Reitetsu – pojawiło się PV OAD.

Oceń ten Post!

Anime powstaje w studio Deen w reżyserii Hiro Kaburagi a pojawi się 23 marca, razem z limitowanym wydaniem 24 tomu oryginalnej serii mangowej Natsumi Eguchi.

Akcja mangi rozgrywa się w zaświatach, podzielonych na Niebo i Piekło. Piekło dzieli się dodatkowo na dwie części : Hachikanjigoku i Hachidaijigoku, podzielone z kolei na 272 jednostki (administracyjne). W tak ogromnym piekle muszą pojawiać się różne kłopoty, zwłaszcza, ża populacja piekła strasznie wzrosła po II WW, a zdziczałe złe duchy i brak siły roboczej potęgują zamieszanie

Ich rozwiązywaniem zajmuje się asystent (adiutant) Króla Piekła (Enma Daiō/Król Yama) – spokojny i super-sadystyczny Hōzuki.
W tej surrealistycznej czarnej komedii pojawiają się nie tylko postacie (demony itp) i potwory z mitologii japońskiej lecz także z całego świata.

Została ona zaadaptowana na serial anime, OAD a 23 tom w wersji limitowanej wydano z CD z drugą Komedią w radiowym stylu. Pierwszy CD pojawił się z 21 tomem:

Na 11 marca przewidziano mającą odbyć się w Taiwan Cinemas Roppongi Hill i streamowaną do 15 innych kin imprezę, w której wezmą udział Hiroki Yasumoto, Takashi Nagasako, Yumiko Kobayashi i Kōji Yusa – seiyu głównych bohaterów. Przedpremierowo wyświetlony zostanie w/w OAD jak również ogłoszony ma być nowy projekt.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

one punch 2 ova

One Punch Man 2 – będzie odcinek OVA.

One Punch Man 2 – będzie odcinek OVA.5 (100%) 1 vote[s] Oficjalna strona anime One …

shares