Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Hantsu x Trash – pojawiła się „próbka wideo” (NSFW) OAD anime, ujawniono obsadę, tytuł i wykonawcę przewodniej piosenki.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Hantsu x Trash – pojawiła się „próbka wideo” (NSFW) OAD anime, ujawniono obsadę, tytuł i wykonawcę przewodniej piosenki.

Hantsu x Trash – pojawiła się „próbka wideo” (NSFW) OAD anime, ujawniono obsadę, tytuł i wykonawcę przewodniej piosenki.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona Young Magazine rozpoczęła streaming „próbki wideo” OAD Hantsū x Torasshu (Hantsu x Trash), który pojawi się w sprzedaży 6 czerwca z 10 tomem ecchi-komediowej mangi Hiyoko Kobayashi o takim samym tytule.

Wideo ujawnia fragment wątku „cycuszki Miyoshi-sensei (i / a) piłka wodna„, gdzie drużyna pyta Miyoshi – „jeśli wygramy, pozwól nam popieści Twoje cycuszki!!”

Oprócz tego, strona ujawniła obsadę :

  • Yōhei Hamaji – Yūma Uchida
  • Chisato Hagiwara – Maaya Uchida
  • Manami Miyoshi – Shizuka Itō
  • Mai Shinozaki – Yurika Kubo
  • Maki Hayami – Saki Yamakita
  • Nakajima – Kenta Matsumoto reżyseria – Hisashi Saitō
  • projekty postaci – Naoyuki Asano

Przewodnią Hachamecha x Strike wykona grupa i☆Ris.

W pażdzierniku zeszłego roku wydano 8 tom, również z OAD.

Manga opowiada o kiepskim w nauce i sporcie pierwszoklasiście liceum Yōheiu Hamaji, bezcelowo i leniwie spędzającym całe dnie i nie potrafiącym się skupić na czymś na dłużej. Oprócz tego jest „zboczeńcem” odrzucanym przez każdą dziewczynę.
Pewnego dnia, zostaje zwerbowany do klubu w którym „może dotykać dziewczyn tyle ile chce”. Okazuje się, że znalazł się w licealnym klubie piłki wodnej (waterpolo). Czy ktoś, kto nigdy nigdzie nie zagrzał dłużej miejsca znajdzie wreszcie swoje?

Inna manga autorki – Oku-sama wa Joshi Kōsei została zaadaptowana w 2005r na serial anime.

Źródło: ANN, strona mangi

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

7SEEDS

7SEEDS – nadchodzi nowa seria anime!

7SEEDS – nadchodzi nowa seria anime!5 (100%) 2 votes W kwietniu 2019r. na Netflix uraczy …

shares