Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Haikyū!! Sainō to Sense, Haikyū!! Concept no Tatakai – ujawniono daty premier powstających filmów-kompilacji.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Haikyū!! Sainō to Sense, Haikyū!! Concept no Tatakai – ujawniono daty premier powstających filmów-kompilacji.

Haikyū!! Sainō to Sense, Haikyū!! Concept no Tatakai – ujawniono daty premier powstających filmów-kompilacji.
Oceń ten Post!

27 tegoroczny numer tygodnika Shonen Jump przyniesie w poniedziałe informację o datach premier filmów-kompilacji anime Haikyū!!.

Pierwszy, o tytule Haikyū!! Sainō to Sense (Haikyu!! Genius and Sense) będzie miał premierę 15 września a drugi – Haikyū!! Concept no Tatakai (Haikyu!! Battle of Concepts) – 29 września.

Magazyn ujawnił też, że w pierwszym znajdą się nowe sceny, ujawniające co się stało po meczu przeciw Liceum Aobajōsai (z pierwszego sezonu a w drugim – mecz przeciw Akademii Shiratorizawa)

Powstają one na kanwie trzech seriali anime, które z kolei były adaptacją szkolno-siatkarskiej mangi Haruichiego Furudate, opowiadającej o Shōyō Hinacie który rozpoczął przygodę z siatkówką po zobaczeniu „małych gigantów” gdy jeszcze był w podstawówce. W swoim pierwszym i ostatnim turnieju w gimnazjum, poniósł druzgocącą klęskę z powodu Tobio Kageyamy z drużyny przeciwników..
Teraz, zaprzysiągszy zemstę na Kageyamie, dołącza do drużyny Liceum Karasuno… Jednakże okazuje się, że Kageyama również znajduje się w tej drużynie. …..
Byli przeciwnicy tworzą legendarny duet – ze zwinnością Hinaty i precyzyjnymi podaniami Kageyamy.
Razem walczą w lokalnych zawodach i ślubują spotkać się z pechową dla szkoły drużyną w krajowym turnieju…

26 tom mangi wydano w maju.

O produkcji filmów poinformowano w marcu. Wtedy też pojawił się ich teaser:


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Urodziny – One Piece

Urodziny – One Piece5 (100%) 2 votes W przyszłym roku czeka nas 20-lecie popularnego anime …

shares