Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Gyakusatsu Kikan – pojawiło się specjalne wideo.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Gyakusatsu Kikan – pojawiło się specjalne wideo.

Gyakusatsu Kikan – pojawiło się specjalne wideo.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona Project Itoh rozpoczęła streaming specjalnego wideo.

Ujawnia ono proces produkcji Gyakusatsu Kikan (Genocidal Organ), zarys fabuły i zawiera wywiad z reżyserem:

Film jest jednym z trzech powstałych w ramach Projekct Itoh jako swoisty hołd złożony przedwcześnie zmarłemu pisarzowi S-F Satoshiemu Itō.

Gyakusatsu Kikan opowiada o czasie w którym eksplodował wojenny terror – dokładniej od momentu zniszczenia Sarajewa ręcznie zbudowaną bombą atomową.
Wiodące demokracje przekształciły się w państaw policyjne a świat rozwijający się utonął w fali ludobójstwa. Za upadek światowego systemu wydaje się być odpowiedzialny amerykanin znany jako John Paul a agent wywiadu Clavis Shepherd ma za zadanie wyśledzić domniemanego sprawcę wśród ruin cywilizacji – oraz znaleźć prawdziwe serce ciemności – narząd (organ) ludobójstwa.

Po upadku studia manglobe w którym powstawał film, przesunięto termin jego premiery jak również powołano nowe studio, w którym znalazła się praktycznie cała poprzednia ekipa produkcyjna z Shūkō Murase jako reżyserem.

Film miał prapremierę 31 października podczas TIFF (Tokyo International Film Festival). W japońskich kinach pojawi się 3 lutego.

źródło: ANN, strona anime, dansetsu.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Znamy już datę premiery nowego filmu Code Geass!

Znamy już datę premiery nowego filmu Code Geass!5 (100%) 1 vote Film pojawi się w …

shares