Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Gyakusatsu Kikan – pojawiło się PV 6 anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Gyakusatsu Kikan – pojawiło się PV 6 anime.

Gyakusatsu Kikan – pojawiło się PV 6 anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona Project Itoh rozpoczęła streaming 6 PV anime Gyakusatsu Kikan (Genocidal Organ).

Podobnie jak w poprzednim, jego muzyczne tło stanowi przewodnia Reloaded (wyk: EGOIST)

Anime jest jednym z trzech które powstają w ramach Projekct Itoh jako swoisty hołd złożony przedwcześnie zmarłemu pisarzowi S-F Satoshiego Itō.

Gyakusatsu Kikan opowiada o czasie w którym eksplodował wojenny terror – dokładniej od momentu zniszczenia Sarajewa ręcznie zbudowaną bombą atomową.
Wiodące demokracje przekształciły się w państaw policyjne a świat rozwijający się utonął w fali ludobójstwa. Za upadek światowego systemu wydaje się być odpowiedzialny amerykanin znany jako John Paul a agent wywiadu Clavis Shepherd ma za zadanie wyśledzić domniemanego sprawcę wśród ruin cywilizacji – oraz znaleźć prawdziwe serce ciemności – narząd (organ) ludobójstwa.

Po upadku studia manglobe w którym powstawał film, przesunięto termin jego premiery jak również powołano nowe studio, w którym znalazła się praktycznie cała poprzednia ekipa produkcyjna z Shūkō Murase jako reżyserem.

Film miał prapremierę 31 października podczas TIFF (Tokyo International Film Festival). W japońskich kinach pojawi się 3 lutego.

Źródło: ANN, strona anime.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Ensemble Stars

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.5 (100%) 1 vote Podczas koncertowej imprezy Ensemble …

shares