Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Azjatycki / Gwiazda Spadająca za Dnia Film live action
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Gwiazda Spadająca za Dnia Film live action

Gwiazda Spadająca za Dnia Film live action
Oceń ten Post!

Manga shoujo autorstwa Miki Yamamori Hirunaka no Ryuusei otrzyma film live action. Realizacji podjął się Takehiko Shinjo, znany z produkcji takich jak Heavenly Forest (2006) czy Your Lie in April (2016).  Premiera przewidywana jest na 24 marca tego roku.

Warto wspomnieć, iż od 2016 roku manga wydawana jest w Polsce pt. Gwiazda Spadająca Za Dnia za pośrednictwem Waneko. Obecnie w sprzedaży znajduje się 5 tomów, a 6 ukaże się już niebawem tj. 23 lutego tego roku.

Historia opowiada o piętnastoletniej Suzume Yosano, dziewczynie z prowincji, która przez nagłą zmianę pracy ojca musi wyprowadzić się ze swojego małego miasteczka i zamieszkać z wujem w samej stolicy Japonii. Już pierwszego dnia w nowym mieście, nastolatka gubi się. Pomaga jej tajemniczy mężczyzna, którego Suzume jeszcze nie raz spotka, jak tylko rozpocznie nową szkolę.

W główne role wcielą się (od lewej na plakacie):

Shohei Miura jako Satsuki Shishio – nauczyciel w nowej szkole Suzume, który szybko zwraca jej uwagę.

Mei Nagano jako Suzume Yosano – główna protagonistka próbująca odnaleźć się w nowym środowisku.

Alan Shirahama jako Daiki Mamura – kolega z klasy Suzume. Z biegiem czasu Mamura zaczyna widzieć w dziewczynie kogoś więcej.

Kolejną postacią jest Yuyuka Nekota, w którą wcieli się Maika Yamamoto. Nekota jest bardzo otwarta i oddana swoim przyjaciołom. Dziewczyna również stara się zbliżyć do Mamury.

Źródło: ANN

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Manga “Barbara” otrzyma filmową adaptację!

Manga “Barbara” otrzyma filmową adaptację!5 (100%) 1 vote Podczas 90. urodzin Osamu Tezuka ogłoszono, że …

shares