Gwiazda Spadająca za Dnia Film live action

Manga shoujo autorstwa Miki Yamamori Hirunaka no Ryuusei otrzyma film live action. Realizacji podjął się Takehiko Shinjo, znany z produkcji takich jak Heavenly Forest (2006) czy Your Lie in April (2016).  Premiera przewidywana jest na 24 marca tego roku.

Warto wspomnieć, iż od 2016 roku manga wydawana jest w Polsce pt. Gwiazda Spadająca Za Dnia za pośrednictwem Waneko. Obecnie w sprzedaży znajduje się 5 tomów, a 6 ukaże się już niebawem tj. 23 lutego tego roku.

Historia opowiada o piętnastoletniej Suzume Yosano, dziewczynie z prowincji, która przez nagłą zmianę pracy ojca musi wyprowadzić się ze swojego małego miasteczka i zamieszkać z wujem w samej stolicy Japonii. Już pierwszego dnia w nowym mieście, nastolatka gubi się. Pomaga jej tajemniczy mężczyzna, którego Suzume jeszcze nie raz spotka, jak tylko rozpocznie nową szkolę.

W główne role wcielą się (od lewej na plakacie):

Shohei Miura jako Satsuki Shishio – nauczyciel w nowej szkole Suzume, który szybko zwraca jej uwagę.

Mei Nagano jako Suzume Yosano – główna protagonistka próbująca odnaleźć się w nowym środowisku.

Alan Shirahama jako Daiki Mamura – kolega z klasy Suzume. Z biegiem czasu Mamura zaczyna widzieć w dziewczynie kogoś więcej.

Kolejną postacią jest Yuyuka Nekota, w którą wcieli się Maika Yamamoto. Nekota jest bardzo otwarta i oddana swoim przyjaciołom. Dziewczyna również stara się zbliżyć do Mamury.

Źródło: ANN

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Zapowiedź Waneko!

5.0 01 Wydawnictwo Wanego ogłosiło: Kochani! Już niedługo wydamy ostatni tom serii Gdy zapłaczą cykady. …

RADIO ANIME

x