Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Ciekawostki / Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!

Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!
5 (100%) 1 vote

Bandai Namco Entertainment ogłosiło, że Tokyo Ghoul [:re birth] zostanie przetłumaczone i wypuszczone na zachodni rynek. Gra pojawi się na systemy Android oraz iOS już tej jesieni! W internecie pojawiły się już pierwsze trailery z angielskimi napisami.

https://youtu.be/AKohEGzSzLs

Gra zawierać będzie postacie z Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul √A oraz Tokyo Ghoul:re. Ilustracje 2D łączą się z modelami 3D co daje przyjemny dla oka efekt. Gracze będą mogli wybierać spośród 100 postaci tworząc 6-osobowe zespoły. Bronie, a także kagune można ulepszać, na dodatek podczas rozgrywki będziemy zdobywać dodatkowe wyposażenie ekwipunku. Według statystyk Tokyo Ghoul [:re birth] powinno zostać ciepło przyjęte, gdyż tematyka ciągle jest bardzo popularna na zachodzie, a wy jak sądzicie?

Gra Tokyo Ghoul: Call to Exist pojawi sie na PlayStation 4 w Japonii już tej zimy. Na zachodzie będzie dostępna na PS4 oraz PC (przez platformę Steam). Funimation zajmuje się również grą Tokyo Ghoul: Dark War na telefony komórkowe. Na podstawie mangi powstały również Tokyo Ghoul Carnaval∫Color w 2015 roku na smartfony oraz Tokyo Ghoul Jail na PlayStation Vita (ro wniez 2015 rok).


Autor Aszerka

Check Also

Trzeci zwiastun gry „God Eater 3” ! Data Premiery Już znana!

Trzeci zwiastun gry „God Eater 3” ! Data Premiery Już znana!5 (100%) 1 vote Trwająca …

shares