Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Ciekawostki / Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!

Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!
5 (100%) 1 vote

Bandai Namco Entertainment ogłosiło, że Tokyo Ghoul [:re birth] zostanie przetłumaczone i wypuszczone na zachodni rynek. Gra pojawi się na systemy Android oraz iOS już tej jesieni! W internecie pojawiły się już pierwsze trailery z angielskimi napisami.

https://youtu.be/AKohEGzSzLs

Gra zawierać będzie postacie z Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul √A oraz Tokyo Ghoul:re. Ilustracje 2D łączą się z modelami 3D co daje przyjemny dla oka efekt. Gracze będą mogli wybierać spośród 100 postaci tworząc 6-osobowe zespoły. Bronie, a także kagune można ulepszać, na dodatek podczas rozgrywki będziemy zdobywać dodatkowe wyposażenie ekwipunku. Według statystyk Tokyo Ghoul [:re birth] powinno zostać ciepło przyjęte, gdyż tematyka ciągle jest bardzo popularna na zachodzie, a wy jak sądzicie?

Gra Tokyo Ghoul: Call to Exist pojawi sie na PlayStation 4 w Japonii już tej zimy. Na zachodzie będzie dostępna na PS4 oraz PC (przez platformę Steam). Funimation zajmuje się również grą Tokyo Ghoul: Dark War na telefony komórkowe. Na podstawie mangi powstały również Tokyo Ghoul Carnaval∫Color w 2015 roku na smartfony oraz Tokyo Ghoul Jail na PlayStation Vita (ro wniez 2015 rok).


Autor Aszerka

Check Also

HyunA uspokaja fajnów podczas transmisji na żywo na Instagramie

HyunA uspokaja fajnów podczas transmisji na żywo na Instagramie5 (100%) 1 vote HyunA poprowadziła krótką …

shares