Gra Tokyo Ghoul [:re birth] na smartfony!

Bandai Namco Entertainment ogłosiło, że Tokyo Ghoul [:re birth] zostanie przetłumaczone i wypuszczone na zachodni rynek. Gra pojawi się na systemy Android oraz iOS już tej jesieni! W internecie pojawiły się już pierwsze trailery z angielskimi napisami.

https://youtu.be/AKohEGzSzLs

Gra zawierać będzie postacie z Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul √A oraz Tokyo Ghoul:re. Ilustracje 2D łączą się z modelami 3D co daje przyjemny dla oka efekt. Gracze będą mogli wybierać spośród 100 postaci tworząc 6-osobowe zespoły. Bronie, a także kagune można ulepszać, na dodatek podczas rozgrywki będziemy zdobywać dodatkowe wyposażenie ekwipunku. Według statystyk Tokyo Ghoul [:re birth] powinno zostać ciepło przyjęte, gdyż tematyka ciągle jest bardzo popularna na zachodzie, a wy jak sądzicie?

Gra Tokyo Ghoul: Call to Exist pojawi sie na PlayStation 4 w Japonii już tej zimy. Na zachodzie będzie dostępna na PS4 oraz PC (przez platformę Steam). Funimation zajmuje się również grą Tokyo Ghoul: Dark War na telefony komórkowe. Na podstawie mangi powstały również Tokyo Ghoul Carnaval∫Color w 2015 roku na smartfony oraz Tokyo Ghoul Jail na PlayStation Vita (ro wniez 2015 rok).

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Startuje multimedialny festiwal Ars Independent Festiwal 2019

Od 24 do 29 września będziemy świadkami kolejnej, już 9. edycji multimedialnego festiwalu filmu, animacji, gier video oraz wideoklików Ars Independent Festiwal 2019. Jakie niespodzianki w tym roku przygotowali organizatorzy?

RADIO ANIME

x