Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Film anime Godzilla jeszcze w tym roku na Netflixie
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Film anime Godzilla jeszcze w tym roku na Netflixie

Film anime Godzilla jeszcze w tym roku na Netflixie
Oceń ten Post!

Wygląda na to, że Reed Hastings (dyrektor generalny platformy Netflix) nie rzucał słów na wiatr, kiedy pod koniec 2015 roku zapowiadał włączenie się Netflixa w produkcję anime. Od tego czasu pieniądze Netflixa przyczyniły się do powstania chociażby serialu Little Witch Academia oraz filmu Gantz:O, a teraz zostaną wykorzystane do sfinansowania filmu anime Godzilla.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu wiodącego dostawcy telewizji internetowej, film anime Godzilla jeszcze w tym roku ma zadebiutować w 190 krajach w których dostępny jest Netflix. Wcześniej jednak wytwórnia TOHO wyda obraz w Japońskich kinach. Chociaż wciąż nie jest znana nawet przybliżona data premiery filmu, to jeżeli założymy, że debiut animowanej Godzilli na Netflixie nastąpi na przełomie listopada/grudnia, wtedy możemy się spodziewać, że premiera w japońskich kinach będzie miała miejsce na przełomie sierpnia/września 2017. Taki trzymiesięczny poślizg miał wcześniej miejsce w przypadku wspomnianego wyżej Gantz:O.

Aby najnowsza Godzilla była dziełem udanym, TOHO współpracuje ze studiem Polygon Pictures (Sidonia no Kishi). Dodatkowo nad filmem pracuje reżyser Kobun Shizuno (Detective Conan) oraz scenarzysta Gen Urobuchi (Psycho-Pass).

Greg Peters, prezes japońskiego oddziału Netflix powiedział: „Z przyjemnością ujawniamy film Godzilla, który jest najnowszym dodatkiem do naszego rosnącego katalogu oryginalnych anime Netflixa. Praca z najlepszymi twórcami, takimi jak TOHO, w celu dostarczenia Godzilli użytkownikom Netflixa w ponad 190 krajach jest dla nas kamieniem milowym.”

Oficjalna strona filmu: http://godzilla-anime.com

zródło: animeholik.pl
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

FINAL FANTASY XV EPISODE ARDYN PROLOGUE

FINAL FANTASY XV EPISODE ARDYN PROLOGUE – pojawił się teaser krótkometrażówki anime.

FINAL FANTASY XV EPISODE ARDYN PROLOGUE – pojawił się teaser krótkometrażówki anime.5 (100%) 1 vote …

shares