anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Film Anime / Film anime Godzilla jeszcze w tym roku na Netflixie

Film anime Godzilla jeszcze w tym roku na Netflixie

Wygląda na to, że Reed Hastings (dyrektor generalny platformy Netflix) nie rzucał słów na wiatr, kiedy pod koniec 2015 roku zapowiadał włączenie się Netflixa w produkcję anime. Od tego czasu pieniądze Netflixa przyczyniły się do powstania chociażby serialu Little Witch Academia oraz filmu Gantz:O, a teraz zostaną wykorzystane do sfinansowania filmu anime Godzilla.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu wiodącego dostawcy telewizji internetowej, film anime Godzilla jeszcze w tym roku ma zadebiutować w 190 krajach w których dostępny jest Netflix. Wcześniej jednak wytwórnia TOHO wyda obraz w Japońskich kinach. Chociaż wciąż nie jest znana nawet przybliżona data premiery filmu, to jeżeli założymy, że debiut animowanej Godzilli na Netflixie nastąpi na przełomie listopada/grudnia, wtedy możemy się spodziewać, że premiera w japońskich kinach będzie miała miejsce na przełomie sierpnia/września 2017. Taki trzymiesięczny poślizg miał wcześniej miejsce w przypadku wspomnianego wyżej Gantz:O.

Aby najnowsza Godzilla była dziełem udanym, TOHO współpracuje ze studiem Polygon Pictures (Sidonia no Kishi). Dodatkowo nad filmem pracuje reżyser Kobun Shizuno (Detective Conan) oraz scenarzysta Gen Urobuchi (Psycho-Pass).

Greg Peters, prezes japońskiego oddziału Netflix powiedział: „Z przyjemnością ujawniamy film Godzilla, który jest najnowszym dodatkiem do naszego rosnącego katalogu oryginalnych anime Netflixa. Praca z najlepszymi twórcami, takimi jak TOHO, w celu dostarczenia Godzilli użytkownikom Netflixa w ponad 190 krajach jest dla nas kamieniem milowym.”

Oficjalna strona filmu: http://godzilla-anime.com

zródło: animeholik.pl

About Wakai NEWS

Kocham wakai.pl :)

Check Also

Świat za czterdzieści lat? – Adaptacja novel’ki „BokuRobo”

Oficjalna strona novel’ki „Boku wa Robot Goshi no Kimi ni Koi wo Suru” (kanji: 僕はロボットごしの君に恋をする; eng: …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!