Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Fate/Grand Order ~First Order~ – nowe PV, data premiery!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Fate/Grand Order ~First Order~ – nowe PV, data premiery!

Fate/Grand Order ~First Order~ – nowe PV, data premiery!
Oceń ten Post!

Podczas streamowanego na żywo programu Fate/Grand Order Caldea Station Vol. 4 Pre-Seventh Singularity Special wyświetlono PV specialu anime Fate/Grand Order ~First Order~.

Znalazło się ono także na oficjalnej stronie a jego muzyczne tło stanowi wykonywana przez Maayę Sakamoto przewodnia Shikisai (Color):

Jednocześnie, wideo i strona ujawniły dokładną datę premiery, która nastąpi 31 grudnia o 22:00 w Tokyo MX, GunmaTV, Tochigi TV, BS11 oraz na niconico.

Anime powstaje w studio Lay-duce w reżyserii Hitoshiego Nanba jako adaptacja kolejnej gry z cyklu Fate – smartfonowego rpg Fate/ Grand Order.

Akcja osadzona jest w 2015r, w którym wciąż panowała magia.

Ustanowiono organizację zwaną Caldea, mającą zapewnić bezpieczeństwo i przetrwanie ludzkości. Jej zadaniem była obserwacja świata widzianego tylko za pomocą magii i mierzalnego tylko z pomocą nauki – oprócz, oczywiście, zapobieżenia wymarciu ludzkości..

Dzięki wysiłkowi włożonemu w wiele badań, wytyczono ścieżkę historii ludzkości na 100 lat w przyszłość.
Jednakże, nagle, bez jakichkolwiek ostrzeżeń, ścieżka będąca pod stałą obserwowacją Caldei zniknęła a w roku 2017 zanotowano – nie, potwierdzono – wyginięcie ludzkości.

Widoczna przyczyna wyginięcia pojawiła się w 2004r w japońskim mieście Fukuoka. Znalazłą się tam “nieoberwowalna/mierzalna rzeczywistość, do tej pory nieistniejąca.

Caldea wydaje Wielki Rozkaz (Grand Order) – Ekspedycję Świętego Graala, która ma wyśledzić, odkryć i (jeśli to możliwe) zniszczyć osobliwość mającą doprowadzić do wyginięcia ludzkości.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares