Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / ēlDLIVE – ujawniono wykonawców OP i ED oraz datę przedpremierowego pokazu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

ēlDLIVE – ujawniono wykonawców OP i ED oraz datę przedpremierowego pokazu anime.

ēlDLIVE – ujawniono wykonawców OP i ED oraz datę przedpremierowego pokazu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime ēlDLIVE (el Drive) poinformowała o tytułach i wykonawcach OP i ED.

Openingową Our sympathy wykona +α/Alfakyun a endingową Kimi no Koe ga… – duet The Superball. Single pojawią się w sprzedaży (odpowiednio) 8 lutego i 18 stycznia.

Poinformowano także o przedpremierowym pokazie anime, który nastąpi 11 grudnia w tokijskim United Cinema Toyosu. Na imprezie mają się pojawić Ayumu Murase, Saori Hayami, Suzuki Tatsuhisa, Rie Kugimiya.

Anime powstaje w studio Pierrot w reżyserii Takeshiego Furuta jako adaptacja oryginalnej mangi Akiry Amano, która wystartowała w 2013r a jej bohaterem jest sierota Chūta Kokonose (Ayumu Murase), mieszkający ze swoją ciotką.
Odkąd pamięta, słyszał w swojej głowie głosy, lecz był raczej normalnym chłopakiem – o dnia w którym coś dziwnego pojawiło się u niego w domu i teleportowało go do miejsca przepełnionegoi dziwnymi stworami. Był to posterunek policji w przestrzeni kosmicznej.

Lane Brickke (Tatsuhisa Suzuki), szef Departamentu Systemu Słonecznego wyjaśnia mu, iż ich komputer wybrał go jako potencjalnego kandydata kosmicznych sił policyjnych Systemu Słonecznego.
Jednakże, Misuzu Sonokata (Saori Hayami) – dziewczyna ze szkoły chłopaka (o anielskiej twarzy lecz strasznej osobowości) i podwładna Brickkego nie sądzi, by jest on godzien wykonywać taką pracę.

Z początku zaskoczony i zszokowany Chūta decyduje się wziąć udział w testach – zwłaszcza po namowach głosów w głowie – a także by przekonać dziewczynę iż się ona myli…

6 tom mangi ukazał się w sierpniu a premiera anime przewidziana jest na styczeń.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Ensemble Stars

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.

Ensemble Stars! – anime pojawi się w lipcu.5 (100%) 1 vote Podczas koncertowej imprezy Ensemble …

shares