Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Ekipa Wakai i AO-subs na Ryuconie!

Ekipa Wakai i AO-subs na Ryuconie!

Oceń ten Post!

Już przyjeżdżając na konwent można było stwierdzić, że frekwencja jest wysoka. Myślę także, że większość uczestników nie wyjechało rozczarowanych. Przejdźmy zatem do szczegółów tego zacnego wydarzenia.

11778003_982571705119126_1051276658_n

Organizatorzy zadbali o to, aby osoby wczuły się w klimat konwencji niezależnie od miejsca i czasu. Miło mnie zaskoczyły kapliczki smoków porozsiewane na terenie konwentu. Oczywiście dopełnieniem konwencji była parada smoków, która wkroczyła na smoczy bal i późniejsze zdjęcia.

Konkurs cosplayu dostarczył jak zwykle mnóstwo zabawy. Można było zobaczyć bohaterów z serii DanMachi, a także znaną cosplayerkę Shappi.

Nasza ekipa poświęciła najwięcej czasu wszelakim konkursom, także z niemałymi sukcesami. Co do paneli tematycznych trudno mi się wypowiedzieć, gdyż sama nie byłam, ale zapewne również stały na wysokim poziomie. Na konwencie nie zabrakło karaoke, w którym można było posłuchać także członków naszej ekipy. Kolejnym miejscem okupowanym przez nas była sala Rock Band.

Czy byliśmy na OSU!? Nie wiem, nic mi na ten temat nie wiadomo, ale na innym konwencie miałam okazję spróbować i lamię niestety. Na konwencie był także DDR, żeby się rozruszać doskonały.

Wśród tylu wymienionych zalet nie podałam jeszcze najważniejszej. Najbardziej polecam wam jeździć na konwenty, żeby mieć okazję poznać za każdym razem tylu wspaniałych ludzi. Tu zakończę i pozwolę sobie pozdrowić naszą ekipę oraz Kakashiego, który wątpił w moją orientację w terenie. Jeśli chodzi o zdjęcia pojawią się wkrótce. Oto zdjęcie ekipy, w której skład wchodzą członkowie AO-subs, YoruSubs i prezenterzy Wakai.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Granbelm – 5 postaci, grafiki!

Granbelm – 5 postaci, grafiki!5 (100%) 1 vote[s] Juri Kimura jako Nana Rin Nozomi Kasuga …

shares