anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
radio azja
Home / Film Anime / Eiga Chū-2 (ni) byō demo Koi ga Shitai! Take On Me – pojawił się drugi teaser filmu anime.

Eiga Chū-2 (ni) byō demo Koi ga Shitai! Take On Me – pojawił się drugi teaser filmu anime.

Oficjalna strona anime Chū-2 (ni) byō demo Koi ga Shitai! rozpoczęła streaming drugiego teasera filmu Eiga Chū-2 (ni) byō demo Koi ga Shitai! Take On Me (Love, Chunibyo & Other Delusions! the Movie: Take On Me).

Film powstaje w studio KioAni w reżyserii Tatsuyi Ishihary i jest dalszą opowieścią o przygodach poznanych w serialu anime bohaterów.
Serial natomiast jest adaptacją serii powieści romantycznych Torako, w których Yūta Togashi, chłopak „cierpiący” na chū-2 byō i Rikka Takanashi, u której również występuje ten syndrom, nawiązują bliższy kontakt ze soba (znaczy – chodzą na randki). W pełni korzystają z życia .. – lub tak powinno być. Jednakże, pojawia się Satone Shichimiya a.k.a. „Sophia Ring SP Saturn VII,”, przyjaciółka z gimnazjum, u której chū-2 byō jest niezmiernie wysoki i wywraca życie Togashiego do góry nogami.
I tak rozpoczyna się walka pomiędzy Saturn a Jaō Shingan (True Eye of the Devil King – Prawdziwym Okiem Diabelskiego Króla – czy raczej Prawdziwie Diabelskim Okiem).

Termin „chū-2 byō” (dosłownie – choroba gimnazjalistów z drugich klas) stworzył komik Hikaru Ijūin dla określenia młodzieży, mającej w tym okresie manię wielkości lub wygórowane wyobrażenia o sobie (że są kimś lepszym od innych).

W cyklu powstał także film anime Takanashi Rikka Kai ~Gekijō-ban Chū-2(ni)-byō Demo Koi ga Shitai!, krótkometrażówe seriale Chūnibyō demo Koi ga Shitai! Lite i Chūnibyō demo Koi ga Shitai! Ren Lite, OVA Chūnibyō demo Koi ga Shitai! Depth of Field ~Ai to Nikushimi Gekijō i sequel serialu – Chū-2(ni)-byō demo Koi ga Shitai!: Ren (I Have Adolescent Delusions, But I Want to Love!: Love).

W najnowszym filmie, Yūta i Rikka to trzecioklasiści liceum – lecz wciąż razem i z „syndromem”. Jednakże egzaminy na studia już na horyzoncie i trwa właśnie wiosenna przerwa. Starsza siotra Rikki – Tōka, stwierdza pewnego dnia, że zabiera ze sobą Rikkę do Włoch, gdzie właśnie pracuje i mogły by być razem jako rodzina. Yūta rozumie podejście Tōki, lecz w takim przypadku, będą z Rikką rozdzieleni.
Shinka i reszta grupy sugeruję by uciekli (i wzięli ślub ?!) a film opowiadać będzie o ich dramatycznej (??) ucieczce..

Premiera filmu nastąpi 6 stycznia przyszłego roku.

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Na podstawie mangi Servamp powstanie film anime!

Najnowszy numer magazynu Monthly Comic Gene poinformował nas, że manga Servamp otrzyma wkrótce film pełnometrażowy. …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!