anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Anime TV / Dzień Goku ^_^

Dzień Goku ^_^

Japonia oficjalnie uznała 9 Maja dniem Goku. Czytając z japońskiego liczby pięć i dziewięć dają nam kolejno „Go” i „Ku”, Dystrybutor Filmowy Toei wystąpił do związków o to właśnie by ten dzień był świętem Goku.

Aktorka głosowa Masako Nozawa. która udzieliła głosu w niedawno wypuszczonym filmie z uniwersum DBZ o podtytule „Odrodzenie F” wystąpiła na scenie po projekcji w Shinjuku by upamiętnić te nowe święto.

Aktorka mówiła o tym jak bardzo nienawidziła występów głosowych, kiedy zaczynała, ponieważ zaczynała grając w trupie teatralnej, jednakże, przeszła wiele przesłuchań do dubbingowania ról młodych chłopaków w filmach o dzikim zachodzie i przez to stała się popularna, więc zanim zauważyła, stała się aktorką głosową, powiedziała że od tego czasu zawsze grała rolę młodych chłopaków, ale marzyła by zagrać rolę pięknej kobiety.

Nozawa dodała że kiedy startowała w przesłuchaniu do roli Goku, usłyszała że Akira Toriyama zdecydował od razu po usłyszeniu jej głosu ze tylko ona może mieć tę rolę. Toriyama był też jedną z osób które zdecydowały o tym by Nozawa zagra jako synowie Goku czyli Gohan i Goten. Po usłyszeniu takich rewelacji Nozawa powiedziała „Jestem naprawdę szczęśliwa że jestem aktorką głosową”.
dbz res of f

Ta niedziela będzie dla Japonii dniem matki dlatego członek ekipy przebrany w strój Goku wręczył Nozawie bukiet 59 goździków i przedstawił je Nozawie jako „Matce Smoczych Kul”. Nozawa odpowiedziała „Ty spryciulo, będę płakać!” dodała że dla niej Goku jest jak jej własny syn.
goku-day-1

Przygotował: AkiAbukara dla wakai.pl

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

“Kakuriyo no Yadomeshi”: pierwsze promo wideo

W czwartek (28.12.2017) na oficjalnej stronie anime „Kakuriyo no Yadomeshi” pojawiło się pierwsze promo wideo …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!