Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Drugi sezon – 3D Kanojo: Real Girl

Drugi sezon – 3D Kanojo: Real Girl

Drugi sezon – 3D Kanojo: Real Girl
5 (100%) 2 vote[s]

Po emisji ostatniego odcinka “3D Kanojo: Real Girl” producenci anime zapowiedzieli, że drugi sezon serialu będzie emitowany od stycznia 2019 roku.

Anime jest adaptacją mangi szkolnego romansu Real Girl autorstwa Mao Nanami. Manga serializowana była w czasopiśmie Kodansha’s Dessert w latach 2011-2016. Wydano łącznie 12 tomów dla tej serii i 1,3 miliona kopii.

Fabuła skupia się wokół Tsutsui Hikari, który jest otaku i zwykle unika życia towarzyskiego. Uchodzi za dziwnaka i ma jednego przyjaciela, również wyizolowanego, z którego brutalnie szydzi większość kolegów z klasy. Pewnego dnia Hikari musi posprzątać szkolny basen razem z pewną dziewczyną będącą obiektem zainteresowania większości chłopaków Igarashi Irohą. W życie bohatera wdziera się tytułowa „trójwymiarowa dziewczyna”. Dziewczyna szybko interesuje się Tsutsuim, choć ten podejrzewa ją o chwilowy kaprys dziewczyny, której znudzili się inni chłopcy. Początki znajomości są dość trudne, szczególnie dla chłopaka unikającego jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich. Szybko okazuje się, że Iroha może zostać jego pierwszą, prawdziwą – 3D dziewczyną.

Kto kogoś zainteresował pierwszy sezon? Piszcie w komentarzach!

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld5 (100%) 3 vote[s] Sword Art Online: Alicization …

shares