anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Anime TV / Dangeki Bunko: Fighting Climax dostępna w języku angielskim.

Dangeki Bunko: Fighting Climax dostępna w języku angielskim.

Sega udostępniła, w piątek, opening z nadchodzącej gry walki Dengeki Bunko: Fighting Climax na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Sega planuje wydać grę 6 października w Ameryce Północnej oraz Europie.

W grze Zachodnia wersja będzie posiadać specjalną edycje z płyty CD ze ścieżką dźwiękową wybitnych kompozytorów Sega, w tym Teruhiko Nakagawa, Naofumi Hataya, Kenichi Tokoi i Jun Senoue. Wydanie specjalne będzie dostępne dla tych którzy kupią grę pre-order oraz będzie ograniczona liczba egzemplarzy.

Gra zręcznościowa będzie dostępna na PlayStation 3 i PlayStation Vita, która posiada bohaterów z ASCII Media Work’s Dengeki Bunko światło nowych tytułów. Mami Kawada wykonuje opening „belief”.

Tryb Dream Duel, który debiutuje w wersji podstawowej. Gra została zaprojektowana tak, aby nowi i doświadczeni gracze mogli cieszyć się rozgrywką. Gracze mogą wykorzystać punkty w grze na dostosowanie kolorów postaci oraz odblokowanie specjalnej treści.Gra pozwala na zapisywanie danych pomiędzy PlayStation Vita i PlayStation 3.

Wydawca ASCII Media Work’s i Sega ogłosili oryginalny Dengeki Bunko: Fight Climax gre 2D na imprezie Tokyo Game Show 2013. Dengeki Bunko: Fight Climax następnie zostały wysłane na PlayStation 3 i PlayStation Vita w Japonii w dniu 13 listopada.

Sega również ogłosił zaktualizowaną wersję gry zatytułowanej Dengeki Bunko: Fight Climax Ignition i wydał grę w japońskich salonach gier w lipcu. Aktualizacja zawiera nowych bohaterów i nowe umiejętności, oraz przywrócenie równowagi istniejących bohaterów.  Ecole i French Bread znowu będą pracować nad grą.


About Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

,,Trinity Seven” ma ‚Super Ważne Ogłoszenie’ w dniu 9 lipca!

Lipcowy numer magazynu Monthly Dragon Age Kadokawy ujawnił 9 czerwca, że ​​manga ,,Trinity Seven” z …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!