Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Dangeki Bunko: Fighting Climax dostępna w języku angielskim.

Dangeki Bunko: Fighting Climax dostępna w języku angielskim.

Oceń ten Post!

Sega udostępniła, w piątek, opening z nadchodzącej gry walki Dengeki Bunko: Fighting Climax na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Sega planuje wydać grę 6 października w Ameryce Północnej oraz Europie.

W grze Zachodnia wersja będzie posiadać specjalną edycje z płyty CD ze ścieżką dźwiękową wybitnych kompozytorów Sega, w tym Teruhiko Nakagawa, Naofumi Hataya, Kenichi Tokoi i Jun Senoue. Wydanie specjalne będzie dostępne dla tych którzy kupią grę pre-order oraz będzie ograniczona liczba egzemplarzy.

Gra zręcznościowa będzie dostępna na PlayStation 3 i PlayStation Vita, która posiada bohaterów z ASCII Media Work’s Dengeki Bunko światło nowych tytułów. Mami Kawada wykonuje opening “belief”.

Tryb Dream Duel, który debiutuje w wersji podstawowej. Gra została zaprojektowana tak, aby nowi i doświadczeni gracze mogli cieszyć się rozgrywką. Gracze mogą wykorzystać punkty w grze na dostosowanie kolorów postaci oraz odblokowanie specjalnej treści.Gra pozwala na zapisywanie danych pomiędzy PlayStation Vita i PlayStation 3.

Wydawca ASCII Media Work’s i Sega ogłosili oryginalny Dengeki Bunko: Fight Climax gre 2D na imprezie Tokyo Game Show 2013. Dengeki Bunko: Fight Climax następnie zostały wysłane na PlayStation 3 i PlayStation Vita w Japonii w dniu 13 listopada.

Sega również ogłosił zaktualizowaną wersję gry zatytułowanej Dengeki Bunko: Fight Climax Ignition i wydał grę w japońskich salonach gier w lipcu. Aktualizacja zawiera nowych bohaterów i nowe umiejętności, oraz przywrócenie równowagi istniejących bohaterów.  Ecole i French Bread znowu będą pracować nad grą.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai

Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Mao mo Taoseru kamoshirenai5 (100%) 1 …

shares