CZWARTY SEZON HAIKYUU!! JUŻ W STYCZNIU 2020!

Premiera czwartego sezonu anime Haikyuu!! zatytułowanego Haikyuu!!: To the Top już 11 stycznia 2020 roku, taką informację zamieszczono na oficjalnej stronie serii.

Pewne nieoczekiwane zdarzenie sprawiło, że w Shouyou Hinacie obudziła się miłość do siatkówki. Klub sportowy do którego się zapisał, nie miał początkowo żadnych innych członków, jednak wytrwałość chłopaka uczyniła cuda, a na końcu gimnazjum spełniło się jego marzenie o zagraniu prawdziwego meczu! Pech chciał, że przeciwnikiem okazał się zespół Tobio Kageyamy, gwiazdy ochrzczonej mianem “Króla Boiska”, który doszczętnie rozniósł przypadkowo pozbieraną drużynę Hinaty. Nasz bohater poprzysiągł zemstę, zaś po kilku miesiącach, rozpoczynając Liceum Karasuno znane z dobrej siatkarskiej ekipy, znów staje twarzą w twarze ze swoim znienawidzonym rywalem… tym razem jednak przyjdzie im zagrać po tej samej stronie siatki!

1 SEZON: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu

2 SEZON https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-2

3 SEZON: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-karasuno-koukou-vs-shiratorizawa-gakuen-koukou

1 FILM: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-movie-1-owari-to-hajimari

2 FILM: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-movie-2-shousha-to-haisha

3 FILM: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-movie-3-sainou-to-sense

4 FILM: https://anime-odcinki.pl/anime/haikyuu-movie-4-concept-no-tatakai

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Nowe anime od twórców MIRAI NIKKI

Z okazji pierwszej rocznicy gry na smartfony Magatsu Wahrheit, powstanie anime zatytułowane: Magatsu Wahrheit: Zuerst. Premiera przewidziana …

RADIO ANIME

x