Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Cyborg 009 – pojawiło się specjalne PV filmów anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Cyborg 009 – pojawiło się specjalne PV filmów anime.

Cyborg 009 – pojawiło się specjalne PV filmów anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona trylogii filmowej Cyborg 009 rozpoczęła streaming specjalnego PV>

Pokazuje ono walkę z Imperatorem a jego tło muzyczne stanowi wykonywana przez Monkey Majik przewodnia A.I. am Human.

Wideo zedytował osobiście Kōdai Kakimoto.

Pierwszy z powstającej w Signal MD i OLM Digital inc w reżyserii Kōdaia Kakimoto (pod nadzorem Kenjiego Kamiyamy) trylogii filmowej miała premierę 25 listopada, kolejny – 2 grudnia a ostatni – 9 grudnia.

Filmy opowiadają o Joe Shimamurze (Keisuke Kōmoto) i reszcie ekipy walczących z grupą zwaną Bresudo, która posiada nadnaturalne moce i intelekt oraz manipuluje historią ludzkości od zamierzchłych czasów. Cel ich działania jest nieznany a rzucają mroczny cień na świat.

Choć niewielu wierzy w istnienie Bresudo, dziennikarka Lucy Davenport rusza do Teksasu na spotkanie z pewną rodziną i spotyka cyborgi.
Oni czują się zwolnieni z obowiązku ochrony ludzkości z powodu powstania oddziałów ochrony UN i żyją teraz w spokoju. Jednakże wizyta Lucy i sprawa Bresudo wciągają ponownie Joe i resztę w nową walkę.

Ishinomori rozpoczął publikację manngi w tygodniku Shonen King w 1964, gdzie była publikowana ( i nie zakończona) do jego śmierci w 1998. W latach 1968, 1979 i 2001 miały swoje premiery trzy serie anime bazujące na niej a w 1966, 1967, 1980 i wspomniane wyżej (009 RE:CYBORG – 2012; reż. Kenji Kamiyama i trylogia Cyborg 009 vs Devilman – 2015; reż:Jun Kawagoe) – siedem filmów anime.

W kwietniu 2012r tygodnik Shonen Sunday (Club Sunday) poinformował o zakończeniu mangi w dwóch rozdziałach a w październiku tego samego roku – o odnalezieniu niepublikowanego fragmentu oryginalnej mangi, który znalazł się w trzecim tomie kompletnego wznowienia mangi.

W oryginalnej mandze, tajemnicza organizacja Black Ghost przekształca dziewiątkę zwykłych ludzi w cyborgi, które mają pomóc doprowadzić do następnej wojny światowej.
Jednakże cyborgi buntują się przeciw swym panom i stają do walki z nimi.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares