Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Chaos;Child – data premiery anime!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Chaos;Child – data premiery anime!

Chaos;Child – data premiery anime!
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Chaos;Child poinformowała o dokładnej dacie premiery.

Nastąpi ona 11 stycznia o 23:30 w AT-X (w Chiba TV i tvk 12 o 1:00).

Jednocześnie ujawniono, że pierwszy odcinek będzie godzinnym specialem.

If You are God, and the delusions becomes reality. About what kind of the noids you get? Is the sensual world? The despotic society?, Destructive sanctions? Or…
(Gdybyś był Bogiem a iluzje stały się rzeczywistością. Jakie paranoje urzeczywistnisz? Czy to będzie świat zmysłów? Despotyczne społeczeństwo? Niszczycielskie sankcje? Czy też ….).

O produkcji (w studio Silver Link w reżyserii Masato Jinbo) anime bazującego na visual novel Chaos;Child (również należącej do “naukowo-przygodowej” serii 5pb. i Nitroplus) poinformowano w zeszłym roku.

Ta psychologiczno-suspensywna opowieść rozpoczyna się w październiku 2015r, podczas odbudowy zniszczonej 6 listopada 2009r przez trzęsienie ziemi tokijskiej dzielnicy Shibuya. W trzęsieniu (zwanym Shibuya Earthquake) o magnitudzie 7,8 i panice wywołanej zarówno nim jak i powstałym w następstwie “czarnym ogniem” zginęło 3851 osób a 30927 zostało rannych.
W czasie odbudowy zdarzają się dziwne przypadki śmierci. Ludzie konstatują, że zaczęły się one tego samego dnia co chaos, który przetoczył się przez dzielnicę pięć lat temu. Sprawa zostaje nazwana “Powrotem Szaleństwa Nowej Generacji” (Return of the New Generation Madness).

Gra pojawiła się w 2014r na Xbox One i przeniesiono na PS4, PS3 i PSVita. (w wersji +18).

Powstało także słuchowisko, które ukazało się w czerwcu zeszłego roku, razem z limitowanymi wydaniami gry oraz powstaje jej mangowa adaptacja (rysowana przez relushi).

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pandora to Akubi

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.5 (100%) 1 vote Uruchomiona została …

shares