Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawiło się wideo z pierwszymi 7 minutami 1 filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawiło się wideo z pierwszymi 7 minutami 1 filmu anime.

Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawiło się wideo z pierwszymi 7 minutami 1 filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ rozpoczęła streaming pierwszych 7 minut z 1 filmu anime.

Wideo to miało swoją premierę na imprezie TIFF Ani! podczas Tokyo International Film Festival. Pod koniec wideo usłyszeć można wykonywaną przez nano endingową Paraiso.

Poinformowano również o krótkometrażówce Puchi Kyara Animation, w której bohaterowie pojawią się w formie chibi a będzie ona wyświetlana zarówno przy filmach (Chen-Kuro Gakuen) jak i serialu anime (każdy odcinek z inną Chen Kuro-Nikuru). Oprócz tego, sieć kin T-Joy rozpoczęła wyświetlanie wideoreklamówek Kine-Pass Gekijō

Anime powstaje w studiach TAF i Graphinica w reżyserii Masafumiego Kudō jako adaptacja smartfonowej gry (rpg), która już wcześniej została zaadaptowana na krótkometrażową produkcję, która opowiadała o różnych postaciach z gry.

Filmy będą miały premiery (odpowiednio) 3 grudnia, 14 stycznia i 11 lutego a serial – w styczniu. Każdy z filmów obejmuje historie z 4 odcinkó serialu

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares