Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawił się drugi trailer pierwszego filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawił się drugi trailer pierwszego filmu anime.

Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ – pojawił się drugi trailer pierwszego filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Chain Chronicle ~Hekuseitasu no Hikari~ rozpoczęła streaming drugiego trailera pierwszego z trzech powstających filmów-kompilacji serialu.

Można w nim usłyszeć fragment openingowej Chain the world (wyk: Nao Tōyama – solowy debiut seiyū).
Utwór będzie służył jako opening wszystkich trzech kinowych filmów a również wykonywana przez Tōyamę True Destiny – jako ending telewizyjnego serialu

Single ze słyszaną w pierwszym trailerze endingową Paraiso (wyk: nano, która wykonuje także openingową My Liberation serialu) oraz z True Destiny / Chain the World pojawią się w sprzedaży 1 lutego.

Poinformowano także o przeedpremierowym pokazie pierwszego z filmów, który odbędzie się 25 listopada w tokijskim Shinjuku Baltic 9. Na imprezie ma się pojawić Masafumiego Kudō.
Specjalne imprezy odbędą się także podczas dwóch pierwszych dni wyświtlanai filmu a ma się na nich pojawiać obsada anime.

Anime powstaje w studiach TAF i Graphinica w reżyserii Masafumiego Kudō jako adaptacja smartfonowej gry (rpg), która już wcześniej została zaadaptowana na krótkometrażową produkcję, która opowiadała o różnych postaciach z gry.

Filmy będą miały premiery (odpowiednio) 3 grudnia, 14 stycznia i 11 lutego.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.5 (100%) 1 vote Za niecałe pół …

shares