Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Busō Shōjo Machiavellism – PV1 anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Busō Shōjo Machiavellism – PV1 anime.

Busō Shōjo Machiavellism – PV1 anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Busō Shōjo Machiavellism rozpoczęła streaming PV1.

Anime powstaje w studio Silver Link w reżyserii Hidekiego Tachibany jako adaptacja napisanej przez Yūya Kurokami i narysowanej przez Karunę Kanzaki mangi która opowiada o Fudō Nomurze, wyrzuconym z poprzedniej szkoły za udział w wielkiej bijatyce, który trafia do Private Aichi Symbiosis Academy, liceum przeznaczonym z początku dla dziewcząt z klas wyższych, które w wyniku demograficznego niżu stała się koedukacyjną. Jednakże z powodu obaw dziewcząt przed chłopakami), mają one zezwolenie noszenia broni. W tym też czasie powstałą nieformalna grupa – pięcioosobowa „straż”, nazywana Supreme Five Swords.

Po kilku pokoleniach absolwentów, stała się ona „wychowawczą” dla sprawiających problemy uczniów i nawet szkoła to zaakceptowała.

Przed chłopakiem stoją dwie możliwości – alboz niej również będzie wyrzucony albo zostanie „sprowadzony na dobrą drogę” – jak pozostali uczniowie (płci męskiej) – poprzez noszenie dziewczęcych ubrań i zachowywania się jak dziewczyny!

Manga pojawiła się w roku 2014 a jej piąty tom zebrany ukazał się 26 lipca.

Anime ma się pojawić wiosną.

źródło: strona anime via ANN, dansetsu.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”

Niebawem nowe anime „Carol & Tuesday”5 (100%) 1 vote Już w marcu tego roku pojawiły …

shares